Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RobertKRK

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, mam problem ze zmieniają a mianowicie. Popsuł mi się jeden z silniczka od klimatyzacji który usytuowany jest z prawej strony pod schowkiem w którym jest również zmieniarka. Po odłączeniu zmieniarki i ponownym podłączeniu zmieniarka nie dziala. Radio i płyta w radiu działają bez problemu. Żaden z przycisków na zmieniarka nie działa. Nie da wyjąć się z niej żadnej płyty a dodatkowo wszystkie 6 przycisków od płyt siema się jeden po drugim. Czy ma ktoś wiedzę jak odblokować zmieniarkę? Dodam jeszcze że do radia posiadam kod pin ale niestety nie wiem jak to wpisać? Chciałem zacząć od tego może pomoże. Bardzo proszę o pomoc.
  2. Hej czy udało Ci się ustalić źródło problemu? mam ten sam problem. najpierw komputer wywala błąd trzeciego stopu a od niedawna pojawia się problem z lewą tylną lampą. problem występował co jakiś czas teraz zagościł na stałe. Przez chwilę jest ok ale po kilku min. jest to samo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.