-
Problem z otworzeniem samochodu
Wyglądałoby na to że coś z nimi nie tak ? Chyba nie ma innego wyjścia niż włam i naprawa wkładek, no chyba że ktoś ma jakies pomysły...
-
Problem z otworzeniem samochodu
Witam forumowiczów Problem wygląda następująco: Samochód zamknąłem jak zwykle po jeździe, po godzinie chciałem go otworzyć, ale bez skutku. Akumulator nie padł, alarm sie świeci, poza tym przed chwilą był jeżdżony. Na pilot nie odpowiada, na klucz też... Kręcę zamkami lewo prawo ale również bez skutku... (Również w bagażniku). Co może być nie tak? Jak sie za to zabrać? Pozdrawiam
-
Ramiona wycieraczek nie dociskają
Dobrałem sie do mechanizmu wycieraczek i nie znalazłem tam przyczyny. Doginałem ramiona ale efektu brak... Co troche przeczy (przynajmniej mojej) logice. W dodatku dzisiaj lewa też przestawała zbierać. Bez wycieraczek ramiona normalnie dotykają szyby, a sprężyna jest całkiem mocna, bo ramiona to nówki zamienniki aero (na starych ramionach ta sama historia). Zamierzam podpiłować ogranicznik na zawiasie od ramion żeby się "przeginały" w stronę szyby i zaczepić wyżej sprężynę, zobaczymy co z tego wyjdzie
-
Ramiona wycieraczek nie dociskają
Ramiona dociskały słabo odkąd kupiłem samochód, chwile przed wymianą ramion (wczoraj) prawa wycieraczka zaczeła odstawać. Dzisiaj ramiona zmieniłem na nowszej generacji i nic sie nie zmieniło. Ramiona są nowiótke a sprężyna działa bez zarzutów
-
Ramiona wycieraczek nie dociskają
Witam! Spotkał sie ktoś z taką sytuacją? Jesli tak to jak sobie z tym poradziliście? Co może być nie tak? W pewnym momencie po prostu przestały dociskać. Teoretycznie mogę dogiąć albo przypiłować ogranicznik dociskania przez sprężynę, ale może obejdzie sie bez tego. Pozdrawiam!
-
Wygoda foteli kubełkowych sport
Przejechałem już sporo kilometrów i jestem w stanie potwierdzić wasze słowa są mega wygodne, dzięki za odpowiedzi!
-
Wygoda foteli kubełkowych sport
Witam Przymierzam się do kupna Audi A4 B6 z fotelami półskórzanymi z alcantarą. Po wskoczeniu do środka odniosłem wrażenie że fotele są strasznie twarde i dość mało komfortowe jeśli chodzi o dłuższe trasy. Będę regularnie robił trasę Warszawa - Chełm, a to, przynajmniej teraz, zajmuje prawie 4h... Nie mówiąc o jakiś wypadach za granicę itp. Nie odpadnie mi w nich tyłek i plecy? Szukałem na forum tematu z zadowalającą odpowiedzią na moje pytanie ale nie znalazłem. Jeśli temat juz był poproszę o linka. Pozdrawiam wszystkich
alexio99
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta