-
Audi A4 B6 2001r - Światła przeciwmgielne nie działają tak jak powinny
Tak jak kolega pisze sprawdź włącznik świateł. Dobrze by było porównać nr włącznika który posiadasz z tym co pokazuje vin. Literka na końcu ma duże znaczenie.
-
Brak łączności Vcds z elektryką drzwi A4 b7
Zrobię tak jak mówisz jak będzie chłodniej to włączę grzanie i zobaczę jak to jest.. Swoją drogą jeśli jest tylko na zasadzie termostatu to inżynierowie Audi się nie popisali.. ? Dzięki
-
Brak łączności Vcds z elektryką drzwi A4 b7
Sprawdzałem wszystko co było możliwe i właśnie nigdzie nie widziałem niczego co by było związane z grzaniem lusterek i w tym problem.. W Audi a4 B8 jest możliwość aktywacji grzania lusterek w elektryce drzwi, a u mnie nie da się z tym połączyć.. Skoro podciągnęli fabrycznie instalacje do grzania to gdzieś to się musi dać włączyć.. ? Przynajmniej tak myślę.. ?
-
Brak łączności Vcds z elektryką drzwi A4 b7
Instalacja do grzanych lusterek była fabryczna więc idąc tym tokiem myślenia trzeba by było dodatkowo wymieniać moduły w drzwiach, a to by chyba było bez sensu.. Grzanie tak jak piszesz aktywuje się przyciskiem ogrzewania tylnej szyby.. Trochę kicha jeżeli temperatura miała by wpływ na grzanie lusterek, bo gdy pada deszcz to można zapomnieć żeby lusterka z wody odparowały.. W innym modelu audi grzeje aż miło niezależnie od temperatury.. Oczywiście to są też moje domysły, ale dziękuje za zainteresowanie tematem..
-
Brak łączności Vcds z elektryką drzwi A4 b7
Powiem szczerze, że w mce nie widziałem żeby cokolwiek można było zrobić z lusterkami..
-
Brak łączności Vcds z elektryką drzwi A4 b7
Witam. Mam taki problem, że nie mogę się połączyć Vcds-em ze sterownikiem drzwiami ani po prawej ani po lewej stronie (z tyłu korby). Z innymi modułami nie mam problemu z łacznością. Dokładałem wkłady lusterek z matami grzewczymi i chciałem włączyć funkcję grzania przez zakodowanie. Elektryka drzwi jest ok i wszystko mi działa tylko brak komunikacji z tym sterownikiem. Kabel który mam obsługuje i can i kkl. Ma może ktoś pomysł czym to może być spowodowane skoro wszystko działa? (Dziwnym trafem i jedne i drugie drzwi się nie łącza) ? Pozdrawiam
-
Zimne/ciepłe powietrze z klimatyzacji A4 b7
Witam. Mam następujący problem z klimatyzacją w moim A4 b7. Podczas jazdy niezależnie od ustawień na klimatroniku z lewej strony dmucha mi gorące powietrze, a z prawej zimne na taką temperaturę jak chce. Zauważyłem, że gdy auto jest na postoju to po jakimś czasie leci zimne powietrze tak jak chce, ale tylko trochę przyjadę i znowu jest gorące z lewej a z prawej jest ok. Widziałem podobne tematy i opisują koledzy że jest to związane z silniczkiem g221 tylko ja mam problem z drugą stroną i nie wiem czy za tę stronę odpowiada ten sam silniczek czy jest jakiś drugi? (Zaznaczę, że stało się to po odgrzybianiu klimatyzacji pianką, a później auto stało tydzień choć może to nie mieć z tym związku ) Pozdrawiam
-
Polski VAG brak komunikacji A4 b7
Ok. dzięki tak trzeba będzie zrobić..
-
Polski VAG brak komunikacji A4 b7
Ten za 165 zł mi wystarczy czy lepiej dopłacić i wziąść ten droższy?
-
Polski VAG brak komunikacji A4 b7
Dzięki. Znajomy ma mi załatwić Delphi Ds150e na próbę i zobaczę jak on funkcjonuje..
-
Polski VAG brak komunikacji A4 b7
Ok dzięki. Czyli muszę poszukać kabla na CAN..
-
Polski VAG brak komunikacji A4 b7
Być może, ale wchodząc w oświetlenie ta sama sytuacja.. Więc obstawiam, że tym kablem co mam nic więcej nie zrobię..
-
Polski VAG brak komunikacji A4 b7
A co byś polecił żebym się połączył?
-
Polski VAG brak komunikacji A4 b7
- Polski VAG brak komunikacji A4 b7
Wyłączyłem, zainstalowałem VCDS Lite, ale podobna sytuacja jak z VAG łączy się z różnymi sterownikami, ale poduszkami powietrznymi niestety nie.. ? - Polski VAG brak komunikacji A4 b7
technics7
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta