-
Tryb awaryjny 1.8 t avj
Dostałem stare części i widać że siedzi nowa przepustnica
-
Tryb awaryjny 1.8 t avj
Nie posiadam kodów. Samochód stał u mechanika i po podłączeniu komputera powiedział że do zrobienia jest przepustnica z tym czujnikiem. Odebrałem wczoraj samochód i normalnie przez 50km miał moc tak jak trzeba. Dziś odpaliłem i znów takie same objawy
-
Tryb awaryjny 1.8 t avj
Witam czy ktoś na forum miał podobny problem? Po podłączeniu komputera pokazało błędy od przepustnicy oraz czujnik wału korbowego. Po wymianie czujnika oraz przepustnicy wszystko było ok. Po przejechaniu 50km drugi raz to samo. 20200105_092802.mp4
-
Tryb awaryjny 1.8 t avj
Witam mam problem z audi a4 b6 1.8 t avj. Po przekroczeniu 2.5 tyś obrotów samochód wchodzi w tryb awaryjny. Zapala się esp i epc zero reakcji na gaz i falują obroty. Vag pokazał że jest uszkodzona przpustnica. Została wymieniona Ale dalej to samo. Samochód zaczął dymic na biało i więcej pali. Może któryś z was miał taki problem i wie jak to ogarnąć
-
Czuć spaliny z klimatyzacji
Witam. Podczas postoju z włączoną klimatyzacją czuć spaliny wewnątrz samochodu. Podczas jazdy już tego nie czuć dodatkowo gdy jest odpalona klimatyzacja falują obroty silnika.
-
Pompka paliwa
Witam. Jak wyjąć pompkę paliwa w audi a4b6 1.8t 150km. Wszystko odkręciłem tylko nie mogę jej wyjąć. Tak jakby dziura była za mała
-
Diagnostyka
tomasz_andrukiewicz odpowiedział(a) na tomasz_andrukiewicz temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)A wiesz może w który miejscu znajduje się ten zawór n75?
-
Diagnostyka
Witam ostatnio byłem na stacji diagnostycznej i komputer pokazał takie błędy. Czy ktoś by mógł mi napisać co jest do zrobienia żeby ich się pozbyć
tomasz_andrukiewicz
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta