wojtlus

Pasjonat
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

0

O wojtlus

  Informacje

  • Imię
   Wojciech
  • Lokalizacja
   Polska

  Auto

  • Model
   A4 B5
  • Nadwozie
   Avant
  • Rocznik
   1999
  • Silnik
   1.6
  • Kod silnika
   AHL
  • Napęd
   FWD
  • Skrzynia
   Manual
  • Paliwo
   PB

  Ostatnie wizyty

  Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. wojtlus

   Nieważne. Rozwiązanie było pod nosem (internet) a ja oddałem do mechanika. Były to zimne luty czasem się tak zdarza Pozdrawiam.
  2. wojtlus

   Nie używam takich bajerków jeszcze ale mam kasetę wsadzoną normalną i również gra tak samo może zainwestuję w jakieś głośniczki, bo ten z prawej trochę pierdzi i denerwuje to. Polecicie jakieś głośniczki w dobrej cenie? Nie musi być to bass taki że szyby będą latać a śrubki wylatywać
  3. wojtlus

   Nie posiadam takich napisów
  4. wojtlus

   Nie wiem po czym to określić. Mam łącznie 6 głośników ( po 2 na przednich drzwiach i po 1 na tylnych). A jakie to ma znaczenie?
  5. wojtlus

   Hej, mam klimatronika 2tygodnie temu jeszcze działało wszystko, a wczoraj nie mogę nic uruchomić na tym panelu kompletny brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Sprawdziłem bezpieczniki, błędy, odłączyłem i podłączyłem akumulator i nic. Ktoś mi może jakoś pomóc? Potrzebuję sprawnego układu.. jutro jadę znowu i nie widzi mi się jazda znowu z otwartym oknem ... Pozdrawiam
  6. wojtlus

   Poruszałem przewodami ale głośnik nie zaskoczył. Jedyne co zauważyłem to że są jakieś poizolowane taśmą przewody ale jest ich wszystkich na tyle dużo, że nie wiem który jest który. Rozbierać bok pewnie co nie? Smarowałem tam styki na głośniku.
  7. wojtlus

   Pogrzebię jutro. Sprawdzę czy to czasem nie te przewody co do drzwi lecą.
  8. wojtlus

   Zostawiłem włączone radio na tą godzinkę i pomogło Na reszcie nie będzie tak głucho podczas jazdy. Ale coś lewy przód głośnik odmówił współpracy już kręciłem balansem ale to nie to po prostu nie chodzi Pamiętam że na początku (jeszcze przed zamontowaniem na nowo aku) chodził chwilę i przestał później.
  9. wojtlus

   Wystarczy, że włączę radio czy dodatkowo muszę jeszcze przekręcić kluczyk?
  10. wojtlus

   Nie. Sam napis SAFE i nic więcej. Tak jak napisałem wykonałem dwie próby jak już na nowo zamontowałem akumulator no ale wtedy nie znałem kodu więc wiadomo jaki był efekt i więcej razy nie ruszałem tego radia wyłączone jeździło
  11. wojtlus

   Spróbuję jutro jeszcze SCAN + RDS znalazłem na jednym forum, że ktoś miał taki sam problem i podziałało.
  12. wojtlus

   Concert
  13. Hej! Ostatnio otrzymałem w końcu kod do radia CQ-LA 1621 (mam nadzieję, że ta informacja wystarczy ew. zrobię zdjęcie). Tak więc przez dłuższy okres jeździłem bez grającego radia. Na początku (kiedy załączyłem na nowo akumulator) podjąłem 2 próby, które niestety nie zakończyły się sukcesem. Dziś chciałem w końcu wprowadzić kod trzymam klawisze "TP" i "RDS" niestety zero odzewu ze strony radia wciąż daje komunikat "SAFE"(sam napis - zero numerków). Jest jakiś inny wariant przytrzymania klawiszy?
  14. wojtlus

   Czego zatem mam szukać w tym obwodzie? I gdzie? Czujnik położenia wału? Czyli ten "błąd" nie powinien występować po zapaleniu? Przepustnicę wystarczy wyczyścić? Jadąc nie czuję za bardzo jakiegoś dyskomfortu jedynie dodając gazu (chyba na 3) jakby "pociągnie go mocniej" po jakiejś chwili.
  15. Dobry wieczór. ========================================================== Zbliża się zima, a mój zamek (nie mam pilota, zamykam przy użyciu kluczyka) chodzi dosyć ciężko zarówno od strony kierowcy jak i pasażera. Ostatnio dokonałem skanu komputera i dostałem taki oto błąd: "Address 35 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 862 257 C Component: ZV-Pumpe D12 Coding: 00001 Shop #: WSC 06325 1 Błąd Zapis.: 01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak) 35-00 - -" Dodam, że jeśli się przekręci kluczyk to wszystko normalnie się zamyka troszkę jakby powoli ale hej w końcu zamykanie z kluczyka. Co zrobić z tym zamkiem i jak rozumieć ten błąd? ========================================================== Da się jakoś usunąć błąd zużytych okładzin klocków przy użyciu VAG'a? Wymieniłem na nowe wraz z tarczami, a błąd dalej jest i razi po oczach. (Znalazłem jeden kabelek łączący się z wtyczką klocka, że był przetarty ale zaizolowałem itd.). Coś czytałem ale nie bardzo wiem o co chodzi z tymi mostkami nie chce czegoś bardziej popsuć. Wolałbym jakoś mniej "inwazyjnie". ========================================================== Ktoś wyjaśni mi również te błędy? Gdzie ew. zajrzeć czy coś nie tak? "00515 - Camshaft Position (Hall) Sensor (G40) 03-00 - No Signal 00282 - Throttle Position Actuator (V60) 44-10 - Short Circuit - Intermittent" ========================================================== Z góry dziękuję i pozdrawiam.