Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blinx

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blinx

  1. Blinx opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam taki problem z zamkiem za kierowca, kiedy odblokuje samochód to nie chcą się otworzyć drzwi ale słychać ze coś tam Się dzieje w nich (jak na filmiku) a najlepsze jest to ze czasem jak tak po klikam pare razy to się otworzy zamek ale potem jest kłopot żeby je zamknąć , jak myślicie zamek do wymiany czy może da się jakoś go odratować przeczyszczając czy coś miał może ktoś z was taka sytuacje? z góry dziękuje za pomoc https://m.youtube.com/watch?v=aoc_Al4ZDsU&feature=youtu.be
  2. Nie zwróciłem uwagi bo mam włączane automatyczne świateł mijania
  3. Witam, mam taki problem z światłami drogowymi jak przyciągam do siebie wajche żeby mrugnąć to działa, a jak chce od siebie to nie. Zastanawiam się czy to wina samej wajchy czy wystarczy tam coś wyczyścić a może jest to inna przyczyna miał ktoś może podobny problem ? Aktualnie nie mam samochodu pod ręka wiec nie mogę przyjrzeć się lepiej sytuacji ;/
  4. Witam mam taki problem z samochodem manowicie, wczoraj chciałem ruszyć z skrzyżowania i mi zgasła fura. Chciałem ją odpalić lecz nic to nie dało zakręcił i tyle. Przepchnelismy samochód na parking i dalej próbowałem go odpalić lecz nic z tego, wiec stwierdziliśmy ze zcholujemy samochód do domu. Kiedy zjechaliśmy z miejsca parkingowego okazało się ze pod samochodem jest dosyć spora plama paliwa. Jak dotarliśmy do garażu samochód odpalił utrzymał 900obr/s na 2/3sek i zgasł i robi tak za każdym razem . Dodam ze jak stałem na parkingu miałem pół baku a jak zaczęliśmy go holować było blisko rezerwy. Ktoś może miał podobny przypadek lub wie co może być powodem ? 1.8T Q Bex z Góry dziękuje i pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.