-
Damianos07 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
[B7 BKE] Po nocy odpala i po chwili gaśnie
Nie tego testu nie robiłem ale ostatnio zauważyłem że podczas odpalania za każdym razem pójdzie z rury dymek podchodzacy pod kolor niebieski także myślę że to będą uszczelnienia na pompowtryskach
-
[B7 BKE] Po nocy odpala i po chwili gaśnie
Tak dawałem nową podkładke wymieniłem także zaworek zwrotny lecz nic nie pomogło zostaje tylko wymiana uszczelnień na pompowtryskach
-
[B7 BKE] Po nocy odpala i po chwili gaśnie
Pompa tandemowa też była wymieniana tzn była dawana druga na podmianke lecz problem też się pojawia po 8 godzinach odpali bez problemu tylko jak już stoi np. 14 godzin to już zapali i zgasnie ma tej czy na tej pompie problem jest ten sam
-
[B7 BKE] Po nocy odpala i po chwili gaśnie
bobikos uszczelnienia były wymieniane ponad 2 lata temu z tego co mechanik mówił to wymieniał przebieg 320tys
-
[B7 BKE] Po nocy odpala i po chwili gaśnie
Tracer39 żadnych błędów nie mam bo sprawdzałem co do zaworka też nie zwracałem uwagi jutro sprawdzę jak to wygląda wszystko
-
[B7 BKE] Po nocy odpala i po chwili gaśnie
Ok dzięki za radę w najbliższym czasie zajmę się tym
-
[B7 BKE] Po nocy odpala i po chwili gaśnie
Napisałem że to są korekty pompowtryskow A nie ustawienie rozrzadu i tak widze że na jednym mam 33 czyli mozna probowac wymienic uszelki na tym jednym wtrysku? Czy raczej to nie pomoże?
-
[B7 BKE] Po nocy odpala i po chwili gaśnie
Sprawdzałem korekty pompowtryskow widać jak na zdjęciu problem pojawia sie rano tylko jak chce odpalić takto w dzień od strzała
-
[B7 BKE] Po nocy odpala i po chwili gaśnie
32 tys temu byl rozrząd wymieniany
-
[B7 BKE] Po nocy odpala i po chwili gaśnie
Witam wszystkich mam problem z audi a4 b7 1.9 tdi bke 116km 2005r. Problem polega na tym że po nocy auto odpali i zaraz zgasnie kręci się rozrusznikiem i nic zero odzewu dopiero po podaniu Plaka w dolot auto odpali i chodził ładnie, zgasze i odpala odrazu po 2 czy 5 godzinach ładnie odpala ale gdy zostawię go na noc problem znów się pojawia rano, błędów żadnych nie ma bo sprawdzałem filtr paliwa wymieniałem z miesiąc temu proszę pomóżcie mi coś z tym zrobić.
-
[B7 BKE] Falowanie obrotów i kopcenie na niebiesko
Witam winna była pompka nagar na rozpylaczu po wymianie na inną pompkę wszystko jest ok dziękuję za rady temat zamykam
-
[B7 BKE] Falowanie obrotów i kopcenie na niebiesko
Ok jutro zrobię i rozumiem log statyczny tak ?
-
[B7 BKE] Falowanie obrotów i kopcenie na niebiesko
Witam niestety z rad jak powyżej nic nie pomogło nadal mam ten problem z kopceniem na niebiesko i falowaniem obrotów jak taki stan złapie to mam błąd wypadanie zaplonu na 1 cylindrze A jak chodzi dobrze to nie ma żadnego błędu co może być więcej z przyczyn ?
-
[B7 BKE] Falowanie obrotów i kopcenie na niebiesko
Sorki że tak długo mnie nie było ale gdy nie pomoże podoginanie konektorków to gdzie może być przyczyna bo sprawa jest taka że raz dobrze mi chodzi A raz tak jak na filmiku czyli trzesie się jak by się dusil i kopci na niebiesko zwłaszcza ostatnio podłączyłem vaga to nie było błędu żadnego
-
[B7 BKE] Falowanie obrotów i kopcenie na niebiesko
Udało mi się przeskanowac auto vagiem podczas kopcenia i falowania obrotów i znalazł jeden błąd jak poniżej A znów jak chodzi dobrze to błędu nie ma