Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damianos07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Damianos07 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Nie tego testu nie robiłem ale ostatnio zauważyłem że podczas odpalania za każdym razem pójdzie z rury dymek podchodzacy pod kolor niebieski także myślę że to będą uszczelnienia na pompowtryskach
  3. Tak dawałem nową podkładke wymieniłem także zaworek zwrotny lecz nic nie pomogło zostaje tylko wymiana uszczelnień na pompowtryskach
  4. Pompa tandemowa też była wymieniana tzn była dawana druga na podmianke lecz problem też się pojawia po 8 godzinach odpali bez problemu tylko jak już stoi np. 14 godzin to już zapali i zgasnie ma tej czy na tej pompie problem jest ten sam
  5. bobikos uszczelnienia były wymieniane ponad 2 lata temu z tego co mechanik mówił to wymieniał przebieg 320tys
  6. Tracer39 żadnych błędów nie mam bo sprawdzałem co do zaworka też nie zwracałem uwagi jutro sprawdzę jak to wygląda wszystko
  7. Ok dzięki za radę w najbliższym czasie zajmę się tym
  8. Napisałem że to są korekty pompowtryskow A nie ustawienie rozrzadu i tak widze że na jednym mam 33 czyli mozna probowac wymienic uszelki na tym jednym wtrysku? Czy raczej to nie pomoże?
  9. Sprawdzałem korekty pompowtryskow widać jak na zdjęciu problem pojawia sie rano tylko jak chce odpalić takto w dzień od strzała
  10. 32 tys temu byl rozrząd wymieniany
  11. Witam wszystkich mam problem z audi a4 b7 1.9 tdi bke 116km 2005r. Problem polega na tym że po nocy auto odpali i zaraz zgasnie kręci się rozrusznikiem i nic zero odzewu dopiero po podaniu Plaka w dolot auto odpali i chodził ładnie, zgasze i odpala odrazu po 2 czy 5 godzinach ładnie odpala ale gdy zostawię go na noc problem znów się pojawia rano, błędów żadnych nie ma bo sprawdzałem filtr paliwa wymieniałem z miesiąc temu proszę pomóżcie mi coś z tym zrobić.
  12. Witam winna była pompka nagar na rozpylaczu po wymianie na inną pompkę wszystko jest ok dziękuję za rady temat zamykam
  13. Ok jutro zrobię i rozumiem log statyczny tak ?
  14. Witam niestety z rad jak powyżej nic nie pomogło nadal mam ten problem z kopceniem na niebiesko i falowaniem obrotów jak taki stan złapie to mam błąd wypadanie zaplonu na 1 cylindrze A jak chodzi dobrze to nie ma żadnego błędu co może być więcej z przyczyn ?
  15. Sorki że tak długo mnie nie było ale gdy nie pomoże podoginanie konektorków to gdzie może być przyczyna bo sprawa jest taka że raz dobrze mi chodzi A raz tak jak na filmiku czyli trzesie się jak by się dusil i kopci na niebiesko zwłaszcza ostatnio podłączyłem vaga to nie było błędu żadnego
  16. Udało mi się przeskanowac auto vagiem podczas kopcenia i falowania obrotów i znalazł jeden błąd jak poniżej A znów jak chodzi dobrze to błędu nie ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.