-
Nawaliła pompa olejowa A4 B7 2.0TDI
Regenerowac . Dziekuje wam wszystkim za pomoc . A procz tego sprawdzic ,czy sa luzy na wirniku turbiny ?!
-
Nawaliła pompa olejowa A4 B7 2.0TDI
Ewentualnie moze zamiast cala regenerowac ,to moze wymienic same walki plus imbus ?! Lepsza to alternatywa
-
Nawaliła pompa olejowa A4 B7 2.0TDI
Czyli panowie nie cudowac ... Dac pompe do regeneracji za 800zl i imbusik co ile wymieniac
-
lukaszhermanowski obserwuje zawartość Nawaliła pompa olejowa A4 B7 2.0TDI
-
Nawaliła pompa olejowa A4 B7 2.0TDI
Witam wszyatkich . Mam do was sprawe ... mianowicie nawalila mi pompa olejowa A4 B7 2.0TDI , i mam dylemat ,czy ja oddac do regeneracji czy lepiej i taniej by mi wyszlo zrobic swapp-a z 1.9 . I czy ida za tym jakies konsenkwencje takiej przekladki ,i czy silnik bedzie normalnie pracował . Z gory dziekuje za pomoc
-
Oklejanie czarnego sedana na szary mat
Cześć witajcie . Mam pytanie do was ,bo chciałbym swojego czarnego sedana okleic na szary mat wszyatkie chromy i gril okleić na czarny mat ... Warto czy nie . Czekam na wasze opinie
-
Siwy dymek z tlumika
Witajcie . Mam takie pytanko ... Bo kupiłem kilka dni temu Audi A4 B7 2.0TDI 140km od drugiego właściciela i była wymieniana atara na nową turbinę , i od czasu do czasu dmuchnie sobie na siwo z tłumika ( olej był wymieniany przy 219 tysiacach ) i teraz moje pytanie co to moze być . Podkreślam ,że wtryski były wymieniane ,na akcji naorawczej z wadliwymi pomk wstryskiwaczami . Czekam na wasze sugesteie . Pozdrawiam.