Powaznie sie zastanawiam na zostaniem przy seryjnych lampach i jakims przyciemnieniu ich co o tym sądzicie? Lepiej rozklejac lampe i modzic czy poprotu przyciemnic folia i ch0j? ?
Kubal2216 z tego co wiem nietrzeba wymieniac calych lamp dla białych kierunków. Mozna tylko te platiczki pomaranczowe wymienić na białe lub calkowicie je wyje*ać i wstawic zarowķe która swieci na pomarańczowo.
Lampy z poz. 2 (te z allegro) pisałem do gościa ktory je wystawia, napisał mi ze jezeli mam fabryczny bixenon to mogą wyskakiwać błędy i mogą być inne kostki.
Prosze dalej o komentowanie i wskazówki bo niewiem co mam zrobic ?
Witam stałem sie szczesliwym posiadaczem A4 B7 i jestem nowy na forum.
Aktualnie mam seryjne bixenony z pomaranczowym kierunkiem. (Niepodobaja mi sie ?)
Chcial bym cos zrobic z tymi lampami sa 3 opcje:
1.Mod seryjnych bixenonów pomalowanie srodka na czarno i dodanie paska led. Problem jest taki ze niepotrafie tego zrobic i niemam pojecia jaki warsztat by mi to zrobił.
2. Lampy z ledem z allegro ? tu natomiast jest problem ze pisze ze do wersji z fabrycznym xenonem nie pasuja.... tylko pytanie dlaczego?????
3. Ostatnia opcja to lampy firmy OSRAM są bardzo ladne i napewno jakosciowo lepsze jak te z pkt 2. Tu problem jest taki sam jak w pkt 2. (Czy beda pasować pod auto z fabrycznym xenonem no i ta CENA 3/3.5 tys... widzialem na allegro raz za 2.5k ale juz tej aukcji aktualnie niema.)
Prosze o opinie i wskazówki. Z góry dziekujee ?