Treść opublikowana przez motocykle_123
-
Problem TDI 130 KM
Witam Mam problem A4 B6 1.9 TDI 130 km. Auto pracuje nie równo i ciężko odpala. W komputerze nie ma błędów. W załączniku dodaje zdjęcia pracy pompowtryskiwaczy. Czy to możliwe, że wszystkie cztery pompowtryski są do wymiany?
-
A4B6 1.8T Bład, analiza logów
Podczas jazdy ciśnienie równo trzyma się 4 bary
-
A4B6 1.8T Bład, analiza logów
Ciśnienie paliwa na zapłonie 3.5 a na zapalonym 3.9 bara
-
A4B6 1.8T Bład, analiza logów
Została wgrana ori mapa i wstawiam logi do oceny: http://vaglogi.pl/log-002_033_83toH3X.html http://vaglogi.pl/log-003_020_m7yYU.html http://vaglogi.pl/log-115_118_L63vTA.html
-
A4B6 1.8T Bład, analiza logów
Bosch
-
A4B6 1.8T Bład, analiza logów
NGK irydowo-platynowe
-
A4B6 1.8T Bład, analiza logów
Filtr paliwa tez był tydzień temu wymieniony.
-
A4B6 1.8T Bład, analiza logów
Tak przepławka bosch zamontowana, z innego jeżdżącego auta
-
A4B6 1.8T Bład, analiza logów
Wstawiam logi po wymianie przepływomierza http://vaglogi.pl/log-002_033_81Swy.html http://vaglogi.pl/log-003_020_40h5Mbw.html http://vaglogi.pl/log-115_118_24Oa9F.html
-
A4B6 1.8T Bład, analiza logów
Świece tydzień temu wymienione
-
A4B6 1.8T Bład, analiza logów
To co panowie pierwsze zrobić? Inna przepławkę podłożyć lub co?
-
A4B6 1.8T Bład, analiza logów
Przy filtrze powietrza była odpięta rurką, ta co wchodzi na taki zatrzask. Czy mogło to bym przyczyną tego błędu. Wrzucam logi zrobione po podpięciu tej rurki. http://vaglogi.pl/log-002_033_76M5u.html http://vaglogi.pl/log-003_020_NtHqOl.html http://vaglogi.pl/log-115_118_93K983.html
-
A4B6 1.8T Bład, analiza logów
Witam. Mam problem z audi a4b6 1.8T BFB. W samochodzie od pewnego czasu wyskakuje błąd: 17536 - Zespół 1; adaptacja mieszanki (mult.) P1128 - 001 - mieszanka za uboga - MIL zapalona Błąd zaświeca się w czasie jazdy. W samochodzie ale niema żadnych odczuwalnych zmian. Moc ma. Zrobiłem logi http://vaglogi.pl/log-003_020_ZNh6ZwQ.html http://vaglogi.pl/log-115_118_985wDb.html http://vaglogi.pl/log-002_033_JgasG.html Proszę o ocenę logów. Błąd po wykasowaniu, powraca znowu w czasie jazdy.