Treść opublikowana przez Michał kom
-
Problem z otwarciem drzwi.
Zdjalem jeden plastik który jest nad kołem i doszedłem to tej właściwej wiązki którą wystarczyło ruszyć i zamek się otworzył.
-
Problem z otwarciem drzwi.
Ty wiesz najlepiej co Robiłem A czego nie
-
Problem z otwarciem drzwi.
To Ty siedź i komentuj sprawy o których nie masz pojęcia. I komentujesz tylko z nudów. Masz kiepskie życie i zajmujesz się pierdoleniem na forum
-
Problem z otwarciem drzwi.
Każdy by się wkurzył jak piszesz takie teksty chciałeś " pomoc" ale ie wyszło. Nie będę dłużej kontynuował tematu bo to dla mnie nie ma sensu. Pozdrawiam
-
Problem z otwarciem drzwi.
Myślałem, że idzie to zrobić nieinwazyjnie
-
Problem z otwarciem drzwi.
Wiadomo w którym miejscu się złamał. Tam gdzie jest ta guma którą chroni kabelki. Między drzwiami A kabina samochodu. Jestem tego pewny bo już raz miałem takie objawy niestety kabel przerwał się w innym miejscu .
-
Problem z otwarciem drzwi.
Tak też myślałem znasz sie tak jak ja ja przynajmniej nie świruje, że coś wiem w tym temacie
-
Problem z otwarciem drzwi.
Niestety to nic nie dało. Już to zrobiłem
-
Problem z otwarciem drzwi.
O k**wa na to nie wpadłem
-
Problem z otwarciem drzwi.
To nic nie da . Nie dojdę w ten sposób to kabli które są przerwane. Jedynie mogę dojść do kostki z drugiej strony A to nic nie daje
-
Problem z otwarciem drzwi.
Podchody dobra nasza konwersacje nie ma sensu. Nie chcesz pomóc to nie. I tyle w temacie
-
Problem z otwarciem drzwi.
Dziękuję za pomoc strasznie pomogłes. Nie rozumiem po co udzielasz odpowiedzi jak i tak nic z nich nie wynika i nie chcesz pomóc.
-
Problem z otwarciem drzwi.
Za to Twoje odpowiedzi są stanie durne. Wiesz , że nie potrafisz pomóc bo się nie znasz A się udzielasz
-
Problem z otwarciem drzwi.
Kolego , czytaj ze zrozumieniem. Jest napisane " w żaden sposób nie potrafię otworzyć tych drzwi "
-
Problem z otwarciem drzwi.
Bez przesady aż takim durniem nie jestem. Nie idzie ich otworzyć od środka. Akurat to audi nie pozwala na otwarcie auta od środka jak jest zamknięte centralnym zamkiem
-
Problem z otwarciem drzwi.
Jak ściągnąć tapicerkę przy zamkniętych drzwiach ?
-
Problem z otwarciem drzwi.
Otwierają się bez problemu. Ale kabelki które trzeba naprawic znajdują się w drzwiach kierowcy
-
Problem z otwarciem drzwi.
Otwierają się wszystkie drzwi tylko nie drzwi kierowcy , wkładka jest zepsuta co uniemożliwia otwarcia auta kluczem, pr9blem taki w przerwanych kabelkach miedzy drzwiami A kabina auta, dopóki nie otworze w jakiś sposób auta nie jestem w stanie dojść do kabelkow
-
Problem z otwarciem drzwi.
Strasznie bystry jesteś kolego
-
Problem z otwarciem drzwi.
- Problem z otwarciem drzwi.
Co znaczy porcelanka?- Problem z otwarciem drzwi.
Witam. Mam problem z otwarciem drzwi kierowcy w moim audi , problem jest taki , że kabelki które idę od drzwi to auta się przerwały przez co nie potrafię centralnym zamkiem otworzyć tych drzwi, zamek na kluczyk też nie działa ponieważ wkładka jest zepsuta i w żaden sposób nie potrafię otworzyć tych drzwi. Macie jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem ? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi. - Problem z otwarciem drzwi.