Witam mam problem po uruchomieniu silnika błędu nie ma wyskakuje po włóczeniu biegu D "błąd skrzyni biegów możesz kontynuować jazdę " czy ktoś spotkał sie z takim problemem ? odczyt z komputera w załączniku,
auto a4 b8 2.0 tfsi przebieg 65 tys km jeśli włączam R nic wyskakuje błąd
Witam potrzebuje informacji co powinno sie znajdować na tabliczce znamionowej tego modelu u mnie jest uszkodzona chodzi o KG z góry dziękuje za informacje zdjęcie
pozdrawiam