Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

biolybioly

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Siemandero, mam mały problem z przebiegiem po dorabianiu kluczyka u pewnego fachowca po kosztach. Sprawdzałem komputerem to przebieg jest liczony caly czas, jednak sie nie wyświetla. Wyskakują błędy z immobiliserem a chciałem w niedługim czasie zmienić fis na colorMFA i podejrzewam ze mogą być problemy z tym przez to. Ktoś coś potrafi doradzic/pomoc? Bede wdzięczny za każde info, pozdro i miłej soboty
  2. Siemanko, tak jak w temacie potrzebuje jakiś schemat dobry gdzie co wpiac
  3. Tak jak w temacie, poszukuję kogoś z vcds'em u siebie w okolicy
  4. Tak jak w temacie, mam zwykły układ wydechowy od 1.9 TDI a w mocy trochę było kręcone i myślę coś zmienić, downpipe 2,5 już siedzi
  5. Siemanko, otóż mam zamiar kupić sobie intercooler tylko do 1.9 TDI BKE nie mogę znalezc, stąd pytanie - która by do mojej pasowala, jakby ktoś linkiem zajechał byłbym naprawdę wdzięczny, następnie turbina - zazwyczaj, gdy się ja wymienia to oddają zregenerowana a z mniejszej na wieksza 1.9tdi na 2.0tdi jak to wygląda? Nigdzie nie mogę dorwać możliwe, że źle szukam/wpisuje jest ktoś w stanie mnie naprowadzić? Dzięki wielkie z góry, pozdro
  6. biolybioly obserwuje zawartość wrclaguna
  7. Podbijam, jest ktoś wstanie pomóc bądź był już ten temat poruszany na forum?
  8. Siemanko, jeżdżę już jakoś ponad rok czasu swoją zmapowaną audiczką ze 116 koni na 150 jednak z czasem brakuje mocy pod butem i zastanawia mnie jak by to wyglądalo u mnie, co trzeba wymienić? Wszystkie pod zespoły wymieniane na czas, dodatkowo ostatnio serwis wymieniany dwumas na nowy i czyszczony EGR, przepustnica a poza tym wszystko było sprawdzone i jest jak narazie bez zastrzeżeń. Wiem, że łatwiej byłoby kupić coś mocniejszego ale zbyt dużo serducha w nią włożyłem i pieniędzy. Dlatego wolałbym moja staruszkę wzmocnic, jednak jestem swiezakiem i potrzebuje kogoś do pomocy w tym temacie, najlepiej kogoś kto już coś robił z tym silnikiem w tą stronę. Oczywiście jestem w stanie nagrodzić dobrą pomoc. Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.