-
Problem z zegarami, nie wyświetla się przebieg
Siemandero, mam mały problem z przebiegiem po dorabianiu kluczyka u pewnego fachowca po kosztach. Sprawdzałem komputerem to przebieg jest liczony caly czas, jednak sie nie wyświetla. Wyskakują błędy z immobiliserem a chciałem w niedługim czasie zmienić fis na colorMFA i podejrzewam ze mogą być problemy z tym przez to. Ktoś coś potrafi doradzic/pomoc? Bede wdzięczny za każde info, pozdro i miłej soboty
-
Modul drl - potrzebny schemat
-
[ 1.9 TDI BKE 225hp 443Nm ] świętokrzyskie, podkarpackie ktoś z vcds'em
Tak jak w temacie, poszukuję kogoś z vcds'em u siebie w okolicy
-
[ 1.9 TDI BKE 225hp 443Nm ] od czego tłumik polecicie
Tak jak w temacie, mam zwykły układ wydechowy od 1.9 TDI a w mocy trochę było kręcone i myślę coś zmienić, downpipe 2,5 już siedzi
-
[ A4 B7 1.9 TDI BKE ] FMIC, pompki BJ, turbina
Siemanko, otóż mam zamiar kupić sobie intercooler tylko do 1.9 TDI BKE nie mogę znalezc, stąd pytanie - która by do mojej pasowala, jakby ktoś linkiem zajechał byłbym naprawdę wdzięczny, następnie turbina - zazwyczaj, gdy się ja wymienia to oddają zregenerowana a z mniejszej na wieksza 1.9tdi na 2.0tdi jak to wygląda? Nigdzie nie mogę dorwać możliwe, że źle szukam/wpisuje jest ktoś w stanie mnie naprowadzić? Dzięki wielkie z góry, pozdro
-
[ A4 B7 1.9 TDI BKE ] Zwiększenie mocyy
Poszło pw
-
biolybioly obserwuje zawartość wrclaguna
-
[ A4 B7 1.9 TDI BKE ] Zwiększenie mocyy
Podbijam, jest ktoś wstanie pomóc bądź był już ten temat poruszany na forum?
-
[ A4 B7 1.9 TDI BKE ] Zwiększenie mocyy
Siemanko, jeżdżę już jakoś ponad rok czasu swoją zmapowaną audiczką ze 116 koni na 150 jednak z czasem brakuje mocy pod butem i zastanawia mnie jak by to wyglądalo u mnie, co trzeba wymienić? Wszystkie pod zespoły wymieniane na czas, dodatkowo ostatnio serwis wymieniany dwumas na nowy i czyszczony EGR, przepustnica a poza tym wszystko było sprawdzone i jest jak narazie bez zastrzeżeń. Wiem, że łatwiej byłoby kupić coś mocniejszego ale zbyt dużo serducha w nią włożyłem i pieniędzy. Dlatego wolałbym moja staruszkę wzmocnic, jednak jestem swiezakiem i potrzebuje kogoś do pomocy w tym temacie, najlepiej kogoś kto już coś robił z tym silnikiem w tą stronę. Oczywiście jestem w stanie nagrodzić dobrą pomoc. Pozdro
biolybioly
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta