Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wojtech_bdg

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jak by ktoś mógł zerknąć na log będę bardzo wdzięczny. Log-355350km.txt Edit: temat do zamknięcia Podmieniony moduł komfortu, auto ożyło lecz czekam na swoją kolej z ochroną komponentu w ASO. Dziękuję wszystkim za pomoc.
  2. Też taką myśl do siebie dopuszczalem lecz prawda okazuje się brutalna ? moduł komfortu poleciał (kompletny brak komunikacji)wszystko inne co nie wymaga zapłonu działa. Szukam teraz jakiegoś z pewnej ręki i wycieczka do ASO ??
  3. Akumulator sprawdzony, na teście wyszło że akumulator jest faktycznie do wymiany bo ma około 65% swojej właściwej pojemności, lecz jest naładowany w 100% i wnioskuje po tym że chociaż jakiekolwiek oznaki życia powinny się objawić. No chyba że auto jest tak inteligentne i ma problem z interpretacją stanu akumulatora.
  4. Przeglądnąłem wg schematów, nic nie znalazłem, oprócz niskiego napięcia na wtyczce z klemy minusowej(2 pin). Jeden pin 12,8V natomiast drugi (niebiesko-liliowy) od GATEWAY'a 11.6V. Wygląda faktycznie jak by się coś uwaliło na amen bardzo dyskretnie bo przemierzyłem płytki komfortu i gateway na stole pod kątem jakichkolwiek uszkodzeń i nic nie wyszło. Dzisiaj będę miał magika z VCDS'em i zobaczymy czy coś złapie. W najgorszym wypadku komfort, laweta i ASO zachciało mi się grzebania zaraz po zakupie i mam nauczkę
  5. Niestety efekt mizerny. Brak reakcji. Muszę ogarnąć ELSA i zobaczyć w instalacji krok po kroku co jest nie tak. Z moich obserwacji wszystko wygląda na brak zasilania w komforcie. Muszę przejść po schemacie zasilania kabel po kablu. Może ktoś wiem czy komfort nie jest zasilany ze stabilizatora napięcia? Bo brakuje ewidentnie zasilania w newralgicznych miejscach odpowiedzialnych za cały "rozum" auta. Może ktoś posiada schemat z rozpisanym pionoutem komfortu oraz linie zasilania? Wtedy nie będę czekał na ELSA
  6. Muszę znaleźć kogoś w bydgoszczy kto podjedzie z vcds'em bo moj jeszcze nie zamówiony a znajomy ma jakiś tester Sun PDL i to nie gadało. Jakie moduły zamiennie można zastosować za 8k0907064cp?
  7. Zaraz podłącze jak mówisz i sprawdzę wieczorem czy to coś da.
  8. Aku było ładowane pod maską na zaciskach. Podłączając komputer zapalałem postojówki żeby ruszyć magistrale, ale komunikacja leży kompletnie.
  9. Napieciowi sprawdzałem(12.7-12.8v) bo miernika do sprawdzenia pojemności i stanu akumulatora nie posiadam. Podłączyłem też pod prostownik bo takie miałem przypuszczenie ale nic to nie dało. No chyba że faktycznie aku kleklo i auto je widzi jako rozładowane, ale czy aż tak?
  10. Sprawdzone, wraz z tym bezoiecznikiem pirotechnicznym. Wszystko bangla na klemach.
  11. Witam. Pod koniec 2018 zakupilem B8 2011 caha ośka. Zacząłem od wymiany uszczelek pod turbina bo na połączeniu z katalizatorem był spory przedmuch. Odołączyłem aku, cała operacja trwała kilka dni bo a to nie było czasu a to się nie dało śruby odkręcić, ale to już jest zrobione i skończone. Przyszedł czas podłączyć akumulator. Wchodzę do auta chcąc je odpalić a tu zonk. Wkładam klucz do stacyjki wciskam, zero reakcji. Nie reaguje centralny zamek a mimo otwartych drzwi, dioda na drzwiach mruga tak jak by alarm/centralny zamek był uzbrojony. Niestety bębenek w drzwiach nie istnieje(jest do wymiany). Brak jakiejkolwiek komunikacji z testerem diagnostycznym. Opcji włączenia zapłonu brak. Sprawdzając cała elektryke pod kątem bezpieczników, nic nie znalazłem, wszystkie są w porządku. Z rzeczy które działają, to tylko radio, lampka na podsufitce jak ja ręcznie złącze i to wszystko. Nie działają światła z tyłu (kierunki jak odpale awaryjne i pozycję jak złącze postojowki) Mam tylko jeden kluczyk. Nie szukam jasnowidza który powie mi co mam zrobić ale rady gdzie mogę szukać przyczyny zaistniałej sytuacji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.