Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Goodluki

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Goodluki

  1. Nie nie, on zawsze odpala. Nawet jak nierówno rusza, to zawsze od pierwszego przekręcenia. Przepustnica jest razem z EGR, jest ok. Czyściłem ją i ma około dwa lata.
  2. Ale jak tą listę sprawdzić? Też o tym myślałem? Ale z drugiej strony jakby to była listwa, to widziałbym to na testach w VCDS. Ciśnienie paliwa ok Jak przepustnica? Klapa gasząca ok, cały EGR ok
  3. Czołem pasjonaci! Mam problem z moim 1.9TDI AWX. Od dłuższego czasu mam problem z silnikiem, mianowicie często, ale nie zawsze nierówno odpala, jakby każdy tłok osobno. Również często po takim nierównym odpaleniu występuję trzęsienie silnika. Czasami odpali normalnie, a czasami nierówno. Również czasami zakopci niespalonym paliwem, a czasami normalnie. Przez około rok zdarzyło się, że 3 razy zgasł gdy zatrzymywałem się na skrzyżowaniu na zimnym silniku. Również przez ten ponad rok, zdarzyło się, że silnik potrafił szarpnąć przy płynnej jeździe. Po postoju dobowym potrafi odpalić normalnie, a po chwili druga próba już wykazuje wspomniany problem. Na chwilę obecną wykonałem następujące czynności, które nie dały odpowiedzi na przyczynę usterki: - wtryski wyjęte i wysłane na testy i regulację - wtryski zamontowane na nowych podkładach Bosch, gniazda nie są wyrobione. Logi wychodzą idealnie - sprawdziłem kąt synchronizacji. Było 1,6, teraz po korekcie utrzymuje się koło zera - świece żarowe są ok - kompresja 26/28/28/30 - czujnik G2/G62 jest ok - zawór EGR wyczyszczony, jest ok, wymieniałem go 2 lata temu - pompa tandemowa jest nowa oryginalna - zrzuciłem mu cały osprzęt taki jak alternator itp., również odpala koślawo - rozrząd ma 5 tys. przebiegu, na starym rozrządzie było to samo Bardzo proszę o pomoc, co jeszcze może mu doskwierać. Pozdro!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.