-
[B6 AVF] Słabe przyspieszenie
Ok pobrałem ale pisze kupić licencję
-
[B6 AVF] Słabe przyspieszenie
Tylko wyczyta mi bledy na radiu i ari bag reszta odpada
-
[B6 AVF] Słabe przyspieszenie
Hej kupiłem ten kabel zainstalowałem ale mi nie wyszukuje wszystkich błędów nawet na auto scan co mam zrobić dorac Kamil
-
[B6 AVF] Słabe przyspieszenie
Jaki kabel bedzie najlepszy do vag
-
[B6 AVF] Słabe przyspieszenie
No właśnie nie mam nikogo. A te logi można zmieniać i będzie ok później? Dlatego myślałem ze mechanik będzie wiedział
-
[B6 AVF] Słabe przyspieszenie
Nie wiem co to jest a mechanik będzie wiedział
-
[B6 AVF] Słabe przyspieszenie
Pomoscie chłopaki
-
[B6 AVF] Słabe przyspieszenie
Turbina byla regenerowana ale dale tak jakoś dziwnie grzechocze a jak postoi auto chwile to ma ta torpede albo jak przytrzymam go chwilę na luzie 1900 obrotów to tez ma a później to spada i powoli sie zbiera na obroty jedzue ale nie tak jak cza podpinalem go pod komputer ale gościu mowil niema żadnego bledu i takie jest buczenie przy 1900ob i 2000obr a jak daje pomal gazu to ok a jak chce mu dac po gazie to nie jest to na 130 koni tak jak by mu brakowalo czegoś i to dziwne buczenie
-
[B6 AVF] Słabe przyspieszenie
Jak sprawdzić nigdy tego nie robiłem
-
Mateuszg333 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
[B6 AVF] Słabe przyspieszenie
Witam kupiłem 4 miesiące temu audi 1.9 tdi 2002 r 6 biegow 130 koni szlo jak szalone, i przyspiesze bylo super jakis misiac temu zniklo to przyspieszenie ma kopa ale to nie to. Mam wywalony EGR czy to od tego? Zmienilem niedawno rorząd mechanik mi mówił ze slizlo mu sprzeglo jak jechal czy to tez od tego nie ma przyspieszenia dobrego ? Prosze o pomoc i zeby mi ktos doradzil dziękuję