-
AMI
Przykre to bo wersja całkiem fajnie wyposażona, a jedyne źródło muzyki to zmieniarka cd, ani auxa ani kart Micro ani bluetooth czy też USB :(
-
AMI
- AMI
zrobię zdjęcie, może będziesz wiedział co to za wersja, a ja poszukam w schowku jeszcze może gdzieś tam jeszcze jest jakaś kostka- AMI
MMI ale czy 2g czy 3g to nie mam pojęcia, joystick znajduję się obok biegów..zmieniarka w miejscu radia, rok 2008 czerwiec..sorry ze nie znam się kompletnie, z tego co wiem to chyba modelowo 2009 bo FIS biały- AMI
To w takim razie od czego mogłaby być ta kostka ?- AMI
Witam Was Mam pytanie odnośnie Audi Media, zakupiłem audi a4 b8 i rzekomo jest AMI, faktycznie znalazłem luźno kostkę w schowku ale nie jestem pewny czy o tę kostkę chodzi. To moje pierwsze audi więc proszę o pomoc. Nie chce kupować na darmo tej przejściówki na USB Dziękuje pozdrawiam Jeśli zdjęcie jest nie wyraźne w każdej chwili mogę przesłać lepsze jakościowo, wydaje mi się że przejściówki są węższe i dłuższe.. - AMI