witam
mam problem z zegarami nie działa obrotomierz i prędkościomierz
dodam licznik nabija kilometry
co może być jakieś przyczyny ? proszę o szybką pomoc
Witam mam taki problem z układem chłodzenia
Temp. dochodzi do 110 stopni zbiorniczek gorący górny wąż do zbiorniczka też gorący jak i górny do chłodnicy
Chłodnica u góry gorąca, dół zimny przewody dolne też zimne
Brak ogrzewanie co może być przyczyną Audi a4 b5 ADR
Proszę o szybką odpowiedz