Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cinek2210

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cinek2210

  1. cinek2210 odpowiedział(a) na cinek2210 temat w 2.0TDI
    Raz wpadł, a od paru dni jest dobrze, dodam że sprzęgło skrzypi gdy puszczam pedał, gdy go wciskam nie ma skrzypu, tylko gdy puszczam.
  2. cinek2210 odpowiedział(a) na cinek2210 temat w 2.0TDI
    Hamulce w porządku, stan płynu także, myślisz że to wina płynu?
  3. cinek2210 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, problem polega na tym że 2 dni temu w mojej Audi a4 B8 2.0 TDI 190 ps 2015r, sprzęgło nie oddało do końca, zostało tak w podłodze nie mogłem zmienić biegu, po zgaszeniu auta i odpaleniu ponownie problem znikł i jak na razie drugi dzień nic się nie dzieje, dodam jeszcze że Autko czasem przy ruszaniu z pierwszego biegu delikatnie się zatrzęsie, ale tylko przy ruszaniu od zera, i to nie zawsze. Przebieg 215000.
  4. Witam, mam problem z moim audi a4 b6 1.9 tdi 130 ps. Podczas jazdy na 4 biedu z predkoscia 70 km/h I podczas jazdy na 5 biedu 80/90 km/h trzesie cala buda samochodu I silnikiem, dzieje sie to tylko na 4 I 5 biegu przy tych predkosciach. Dwumas/sprzeglo wymienione, turbo wymienione, egr zaslepiony. Wstawiam scr z vaga, napiszcie czy moze dziac sie tak z autem patrzac na te parametey

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.