-
Ciężko pali gdy jest ciepło
Dawki rozruchowe mowil mechanik ze ustawial i od tamtej pory nie mam problemow z rozruchem czy ciepły czy zimny☺
-
Ciężko pali gdy jest ciepło
Dzięki za pomoc ustawienie dawek pomogło?
-
Ciężko pali gdy jest ciepło
Jak jest rozgrzany pali dobrze. Najgorzej jest po dluzszym postoju albo na zimnym jeżeli temperatura zewnetrzna jest powyżej 5 stopni
-
Ciężko pali gdy jest ciepło
Normalnie odpala, dawki zmienia sie komputerowo?
-
Ciężko pali gdy jest ciepło
Kat 56 dawka 3.6
-
Ciężko pali gdy jest ciepło
Podjade do mechanika żeby podłączył komputer i podał mi dane bo sam nie posiadam a wczesniej powiedział tylko ze jest ok a ja jakimś super znawcą w tych tematach nie jestem.
-
Ciężko pali gdy jest ciepło
Witam,szukam odpowiedzi na problem jaki zaistniał w mojej a4 b5 1.9 tdi 90 km.Po wymienie pompy wtryskowej samochód zaczął ciężko palić gdy temperatura na dworze jest dodatnia albo po około godzinnym postoju. Mechanik mówił ze kąt wtrysku jest ok wymieniony został także czujnik temperatury, świece ok przekaźnik i bezpiecznik również. Od dwóch tygodni doszedł problem szarpania i utraty mocy samochod można rozpędzić maksymalnie do 100 ale zajmuje to dużo czasu... Po ponownym odpaleniu problem nie ustaje. Prosze o pomoc bo nic na ten temat nie moge znaleźć z góry dziękuję.
Zrezygnowany
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta