-
Po wymianie filtra paliwa dziwny dzwięk.
Problem rozwiazany na starym filtrze jest cicho ale i tak jestem ciekaw dlaczego po wymianie były takie objawy.
-
Odma - co i jak?
Witam dołączę się do tematu bo nie mogę nigdzie znaleźć informacji gdzie kończy się wężyk nr 10 bo ostatnio próbowałem zrekonstruować swoją odmę i takiej rzeźby dawno nie widziałem odma na odcinku 2-9 zrobiona z trzech gumowych węży ogrodowych. Dokupiłem trójnik i zaworek i dalej nie wiem jak ona idzie. Teraz wygląda to tak.
-
Po wymianie filtra paliwa dziwny dzwięk.
Witam. W ostatni weekend wymieniłem filtr paliwa na mana teoretycznie nie było ze starym żadnego problemu ale po programie zacząłem nadrabiać zaległości. No i pojawił się dziwny dźwięk dochodzący z okolicy pompy - filtra na zimnym silniku. Po rozgrzaniu dźwięk ustaje. I teraz moje pytanie co się zadziało. Raczej nie można uszkodzić pompy nowym filtrem. Kilka lat temu była wymieniana pompa objawy podobne ale pompę było słychać na kilka sek. przy przekręcaniu kluczyka to norma ale wtedy piszczała i po odpaleniu silnika tak głośno że nie dało się jeździć. W przyszły weekend wymienię filtr znowu na stary i jak nie będzie się nic działo to spróbuję zareklamować. Przesyłam próbkę dzwięku: https://megawrzuta.pl/download/baac9497ba444a830b48f5c8e1cdb488.html https://megawrzuta.pl/download/ea856637f4d95e1c216249015b254ce8.html
-
Prosze o analizę logów AVJ
Czyli w każdym kanale load inaczej jest obliczane dobrze wiedzieć:) Kanał 115 przed programem max 112% po programie max147% czyli o 35% wzrosło obciążenie silnika czy turbo?
-
Prosze o analizę logów AVJ
Panowie sorka że tak truję:) co oznacza pozycja load tzn wiem że to obciążenie ale jak mam interpretować to? to jest wartość po programie która dochodzi do 147% a to wartość przed i nie przekracza 100%
-
Prosze o analizę logów AVJ
Dogadałem się z nim że jak ogarnę wg i zmienię pompę to mam do niego podjechać tylko nie wiem czy wastegate faktycznie jest do roboty.
-
Prosze o analizę logów AVJ
Nie wiem czy dobrze to interpretuję w zaznaczonych zakresach powinienem mieć dla max 6240RPM 19,23 6360RPM 18,86 i 6480RPM 18,5. Czyli paliwa "starcza" do 4720RPM?
-
Prosze o analizę logów AVJ
170 tyłka nie urywa ale moment musiał wzrosnąć bo lepiej jeździ i po moich obliczeniach elastyczność wzrosła o jakieś 2s 40-100km/h. Możesz mi powiedzieć w której kolumnie widać wartości związane z ilością paliwa i jak je czytać. Co do pompy kupić ori czy coś innego?
-
Prosze o analizę logów AVJ
Autko w trafiło do tunera na program. Tuner stwierdził że WG jest do wymiany bo nie trzyma ciśnienia możecie po logach stwierdzić czy faktycznie tak jest według mnie trzyma. Stwierdził jeszcze że pompa paliwa nie wyrabia bądź jest przy pchany filtr paliwa którymi logami mogę to sprawdzić. I jeszcze jedno pytanie po takich logach można oszacować moc auta bo z hamowanie quattro to nie taka prosta sprawa. http://vaglogi.pl/log-020_033_002_zEHdR.html http://vaglogi.pl/log-115_118_003_kx11Q.html
-
Proszę o analizę logów 1.8 ADR
Przepraszam że tak długo nie odpisywałem ale auto jest znajomego. Więc tak po wykreceniu przeplywki wyglądała nie za ciekawie więc została wymieniona pomiar wyniósł 102g/s więc chyba ok teraz tylko wizyta u gazownika. Dziękuję za pomoc
-
Proszę o analizę logów 1.8 ADR
Tak szczelny dzisiaj spróbuję wykręcić przeplywke i zobaczę jak wygląda
-
Proszę o analizę logów 1.8 ADR
Witam Proszę o analizę logów auto na PB jak i LPG muli i wyskakuję błąd 18010 z tego co zaobserwowałem to MAS podaje max 75g/s chyba trochę mało. Z góry dziękuję. PB http://vaglogi.pl/log-002_003_004_bzZ89x.html http://vaglogi.pl/log-002_007_013_R555th5.html LPG http://vaglogi.pl/log-002_003_004_LtpsRw.html http://vaglogi.pl/log-002_007_013_2774un3.html
-
Prosze o analizę logów AVJ
http://vaglogi.pl/log-002_115_DPmFu97.html logi po wymianie MAF-a autko odżyło już go tak nie muli przy deptaniu i mam nadzieję że spalanie spadnie. Dzieki za pomoc
-
Prosze o analizę logów AVJ
Dziękuje za szybką odpowiedź co do logów następnym razem wrzucę przez stronkę. Przepływomierz tylko BOSCH czy coś innego?
-
Prosze o analizę logów AVJ
Witam Prosił bym o analizę logów autko moim zdaniem straciło moc i trochę zwiększyło się zużycie paliwa i notorycznie wywala błąd P0411. Sprawdzałem przepływomierz który był cały zasyfiony oczywiście go wyczyściłem ale nie wiem czy działa poprawnie. Pozdrawiam. LOG-01-002-033-xxx.CSV LOG-01-003-020-xxx.CSV LOG-01-115-118-xxx.CSV
Aleosochodzi
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta