Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przemo1992

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czyli nie zabardzo teraz zebym jezdził autem bo dopiero w nastepny weekend bede mial czas zeby tam zajrzec
  2. Kontrolki zgasły no ale to mi sie nie podoba. Czyzby 4 pompowtrysk do wymiany?
  3. Przemo1992 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  4. Ok dzieki sprawdzalem i na ostanim jest 4700 a na reszczie 0000
  5. Błedy 17675 wtryskiwacz 3 granica sterowania przekroczona 17678 wtryskiwacz 4 granica sterowania przekroczona 18265 sygnał obciążenia błedny komunikat z jednostki sterującej jednostki silnika
  6. Siemak. Ostatnio wymienilem na nowy wałek rozrzadu i szklanki i panewki bo auto juz dosc mocno zaczeło klepac i w pore wymienilem bo naprawde było wszystko zurzyte. Przed wymiana auto miało moc i wszystko byłko ok. Po wymianie czesci wymienionych wyżej postanowiłem wymieni jeszcze uszczelniacze na pomowtryskach, po wyjeciu pompek okazało sie ze gniazda pomowtyskow sa w tragicznym atanie wiedz kupilem druga glowice i oddalem glowice oczywiscie do sprawdzenia i splanowania po zamontowaniu wszystkiego okazalo sie ze auto ciezko pali i strasznie trzesie buda okazalo sie ze 1 i 2 pomowtrysk z niewiadomo jakich przyczyn lały wiedz wymienilem 2 szt i teraz pokazuje na kompie ze 3 i 4 teraz pompowtyski cos sie z nimi dzieje wiedz je tez wymienilem i teraz auto ładnie odpala i nie faluje na obrotach ale jest delikatne drgania miedzy 1500 a 3000tys obrotow i zapalaja sie kontroliabs i esp. Wstawie zdjecia z błedami . Licze na wasza pomoc bo mi juz brakuje pomysłow
  7. Witam . Dzieki za wszystkie odpowiedzi. Moj problem rozwiazany a rozwiazal go sylikon na calosci nowej uszczelki . Pozdrawiam
  8. Witam. Zabieram sie do wymiany uszczelki pod pokrywa zaworow . Mam audi a4b5 z silnikiem 1.9 tdi ajm 115km i mam kilka pytan. Ile nm dokrecac szpilki od pokrywy ? I jak wyregulowac popychacze zaworowe bo zaczal mi glosniej klekotac. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.