-
Swicące sie kontrolki abs esp
Czyli nie zabardzo teraz zebym jezdził autem bo dopiero w nastepny weekend bede mial czas zeby tam zajrzec
-
Swicące sie kontrolki abs esp
-
Przemo1992 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Swicące sie kontrolki abs esp
Juz uzupełniłem dzieki
-
Swicące sie kontrolki abs esp
Czyli cos jest z tą wiązką?
-
Swicące sie kontrolki abs esp
Ok dzieki sprawdzalem i na ostanim jest 4700 a na reszczie 0000
-
Swicące sie kontrolki abs esp
Błedy 17675 wtryskiwacz 3 granica sterowania przekroczona 17678 wtryskiwacz 4 granica sterowania przekroczona 18265 sygnał obciążenia błedny komunikat z jednostki sterującej jednostki silnika
-
Przemo1992 obserwuje zawartość Swicące sie kontrolki abs esp
-
Swicące sie kontrolki abs esp
Siemak. Ostatnio wymienilem na nowy wałek rozrzadu i szklanki i panewki bo auto juz dosc mocno zaczeło klepac i w pore wymienilem bo naprawde było wszystko zurzyte. Przed wymiana auto miało moc i wszystko byłko ok. Po wymianie czesci wymienionych wyżej postanowiłem wymieni jeszcze uszczelniacze na pomowtryskach, po wyjeciu pompek okazało sie ze gniazda pomowtyskow sa w tragicznym atanie wiedz kupilem druga glowice i oddalem glowice oczywiscie do sprawdzenia i splanowania po zamontowaniu wszystkiego okazalo sie ze auto ciezko pali i strasznie trzesie buda okazalo sie ze 1 i 2 pomowtrysk z niewiadomo jakich przyczyn lały wiedz wymienilem 2 szt i teraz pokazuje na kompie ze 3 i 4 teraz pompowtyski cos sie z nimi dzieje wiedz je tez wymienilem i teraz auto ładnie odpala i nie faluje na obrotach ale jest delikatne drgania miedzy 1500 a 3000tys obrotow i zapalaja sie kontroliabs i esp. Wstawie zdjecia z błedami . Licze na wasza pomoc bo mi juz brakuje pomysłow
-
Wymiana uszczelki pod pod pokrywa zaworow
Witam . Dzieki za wszystkie odpowiedzi. Moj problem rozwiazany a rozwiazal go sylikon na calosci nowej uszczelki . Pozdrawiam
-
Wymiana uszczelki pod pod pokrywa zaworow
Witam. Zabieram sie do wymiany uszczelki pod pokrywa zaworow . Mam audi a4b5 z silnikiem 1.9 tdi ajm 115km i mam kilka pytan. Ile nm dokrecac szpilki od pokrywy ? I jak wyregulowac popychacze zaworowe bo zaczal mi glosniej klekotac. Pozdrawiam