Treść opublikowana przez malybalwi
-
Pobieranie oleju
Witam tak informacyjnie : właśnie zrobiłem 10000 km od wymianki oleju głównie 80% miasto Warszawa czyli korki itd. sprawdzałem bagnetem stan oleju i notowałem dolewki ( pod max) przez cały cykl jazdy samochodem wyszło, że na 10000 tys. km dolałem +/- 0.45 litra oleju!!! . Jeździłem na Castrol edge 5w30 Więc nie jest źle.... Pozdrawiam
-
Dziwny komunikat RADIO CONCERT
Wiesz co nie próbowałem ponieważ tylko raz się wyśietlił komunikat i tyle,,,, zdązyłem tylko fotke zrobić, radio działa normalnie dlatego mnie to ździwiło
-
Dziwny komunikat RADIO CONCERT
Witam dziś się wyświetlił taki komunikat co to może być wszystko działa tzn. radio, cd, SD ococho czy ktoś się z tym spotkał....?
-
Plastikowy zaworek
Ok dzięki za odpowiedź
-
Plastikowy zaworek
Witam chciałem się dowiedzieć co to za plastikowy zaworek w wężu przy chłodnicy , po przekręceniu go nic się nie dzieje, nie leci płyn, po wsadzeniu gwoździa w dziure i przekręceniu, gwóźdź nie wpada do środka. Do czego służy jestem ciekawy może ktoś wie ?? a4b8 2013 lift 2.0 tfsi
-
Gdzie znajduje się Zbiorniczek oleju wspomagania kierownicy
I wszystko jasne dziękuje za szybką odpowiedź ?
-
Gdzie znajduje się Zbiorniczek oleju wspomagania kierownicy
Witam świeżo zakupiłem autko podczas rutynowego sprawdzania płynów ekspl. nie mogłem zlokalizować zbiorniczeka oleju wspom. kier. , w internecie nie znalazłem jednak nic na temat lokalizacji w moim modelu a4 b8 tfsi grudzień 2012 211 km z góry dziękuję za pomoc