Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mailorex71

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mailorex71

  1. mailorex71 odpowiedział(a) na mailorex71 temat w 3.0TDI
    wyczyściłem ten nastawnik razem z silniczkiem w srodku. było kurzy tam nieźle i WD40 zobacze co dalej , zaden plastik nie był ułamany... ten ogranicznik był i tak dalej
  2. mailorex71 odpowiedział(a) na mailorex71 temat w 3.0TDI
    Kurczę może być to i swirowac
  3. mailorex71 odpowiedział(a) na mailorex71 temat w 3.0TDI
    Tak czyściłem Strasznie był zabrudzony... Tylko zastanawia mnie czemu on przy teście dwa razy się otwiera i zamyka tak powoli ... może to ciągniwo jest za długie bo jak zakładałem to na ten silniczek musiałem trochę odgiac na dół to znaczy obrócić silniczkiem i nałożyć to ciągniwo , moze on wtedy przeklamuje pozycje i ma źle informacje... hmm Patrz... Od 9:50 min. Mam tak samo ... jak bym przykrecil taka blaszkę? Czy to coś daje nie rozumiem
  4. mailorex71 odpowiedział(a) na mailorex71 temat w 3.0TDI
    Wyczyscilem go no i zobaczę czy wywala błąd... ale działa tak samo jak by mu się nie chciało się ruszać. On działa tak że jak włączysz zapłon to robi test i on dwa razy się otwiera i zamyka , tak pomału A ten z drugiej strony raz się otworzy i zamknie szybko ... nie wiem może ten silniczek jest uwalony ... Tylko że jak dodaje się gazu to działają tak samo...
  5. mailorex71 odpowiedział(a) na mailorex71 temat w 3.0TDI
    Jeden jest chyba zabrudzony . Na zimnym wywala błąd, jeden otwiera się wolniej i kilka razy . Będę musiał go wyczyścić.
  6. mailorex71 odpowiedział(a) na mailorex71 temat w 3.0TDI
    Tylko że są luzy tam na dole tego ciągniwa, nie wiem czy to dobra oznaka ...
  7. mailorex71 opublikował(a) temat w 3.0TDI
    Witam , ktoś poradzi co z tym zrobić wysyła mi błąd p3135 Filmik niżej:https://youtu.be/FTiclkKkg2M To jest normalne ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.