Rafau312

Mazowieckie

1.9 TDI
    AVB
  1. Zobacz ofertę Zamienie przełącznik świateł 8E0 941 531 D (auto) na 8E0 941 531 Witam, Zamienię przełącznik świateł o numerach 8E0 941 531 D (AUTO) na przełącznik 8E0 941 531 . Dodający Rafau312 Wysłano 17.10.2020 Kategoria Zamienię, Oddam
  2. Witam, Zamienię przełącznik świateł o numerach 8E0 941 531 D ( wersja HIGH z AUTO) na przełącznik 8E0 941 531 ( wersja LOW).
  3. Witam Czy opłaca sie wycinać w tylnej półce miejsce na subwoofer? Jeśli tak to da rade zrobic to bez demontażu? Ma ktoś jakis pomysł jak sie zabrać do tego?
  4. problem w tym że nie mam miejsca na subwoofer w mojej półce
  5. Witam Mam okazję kupić oryginalny wzmacniacz wraz z kompletną wiązką i subwooferem do sedana. Posiadam radio concert 2 lecz niestety mam instalacje w której wszystkie głośniki napędzane są z radia. Czy gdybym kupił wzmacniacz z wiązką wystarczy tylko pozamieniać kostki i doprowadzić do nich przewody i głośniki tylne wraz z subem zaczną grać z wzmacniacza? Pozdrawiam
  6. Witam od jakiegoś czasu myśle nad dołożeniem subwoofera w tylnią półke i zastanawiam się czy idzie jakoś własnoręcznie wyciąć otwór na ten głośnik zeby nie uszkodzić samej półki?
  7. wybaczcie za dlugą nieobecność. Potraktowałem to tar & glue removerem i pozostałości tej jakby taśmy nie sa juz wyczuwalne pod palcem ale zarys napisu nadal istnieje .Polerka załatwi sprawe?
  8. Witam Usunąłem emblemat "1.9 TDI" z tylnej klapy mojej b6 a resztki kleju zmylem benzynka ekstrakcyjną . Na klapie zostały ślad który wygląda jakby była to taśma przezroczysta i jest to strasznie twarde .ma ktoś jakiś pomysł na usunięcie ?
  9. Tak jak w temacie czy da się zrobić taką operację ? Mam radio concert 2 z tyłu są podpięte dwie kostki i grają tylko przednie 4 głośniki a tylne milczą. Nie mam subwoofera w półce , same głośniki w drzwiach. Po podłączeniu nie oryginalnego radia wszystkie 8 głośników gra . A więc czy da się jakoś podłączyć te tylne do kostki od przednich?