Tomek 8820

419 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Tomek 8820

Reputacja

1. Witam wszystkich. Mam problem z podłączeniem radia 2 din, a mianowicie po radiu chorus zostaje 5 kostek. A w radiu 2 din mam tylko 2 kostki podpiąłem kostki od głośników i kostkę prądowa radio odpaliło. Ale po dłuższym zostawieniu auta z podłączonym radiem rozładowało mi aku co robić żeby tak nie było ? Pomocy! Wkurzyłem się i zamontowałem orginalne radio radio 2 din to naviheven 7945 gps.
  2. Witam wszystkich szukam pomocy w montażu radia 2din. Radio mam orginalne chorus na kasety. Chciał bym zamontować 2 din tylko nie jest to radio orginalne od audi . Chciał bym zmienić tylko kosz a climatronik przyciąć pomoże ktoś ???
  3. Witam kolegow czy założy mi ktoś radio 2 din do audi a4 B6 radio mam kosz może tez kupię jak się uda chodzi o przycięcie klimy i złożenie wszystkiego do kupy odległość to 100-130 km od Świebodzina
  4. Witam kolegow mam orginalne radio chorus na kasety , chciał bym zmienić na radio 2 din tylko nie orginalne! Jak je podłączyć żeby wszystko śmigało oryginalna instalacja to 4 kostki a przy nowym radiu mam2 kostki jak to wszystko razem zgrać