-
[ALL B6 TDI B6/PD] - Wtryskiwacze lub coś innego.
Dzięki przekażę, tacie. Jak się uda wyjaśnić przyczynę, to napisze co i jak
-
[ALL B6 TDI B6/PD] - Wtryskiwacze lub coś innego.
Rozmawiałem, ze znajomym. Sugerował, że to może być wina zaworu egr, mówił, że zawór może się zacinać a komputer tego nie pokazuje, przez co auto pracuje na nie wszystkich tłokach i stąd ten dźwięk. Mówił też, że jak u siebie miał podobne obiawy do tych, które mu opisałem, to wyciągnęli ten zawór i go dopiero wtedy sprawdzili na komputerze. Czy to może być powód ?
-
[ALL B6 TDI B6/PD] - Wtryskiwacze lub coś innego.
Aby umieści logi, trzeba miec komputer i kabel serwisowy ?
-
[ALL B6 TDI B6/PD] - Wtryskiwacze lub coś innego.
Bardzo przepraszam, już poprawiam B7.
-
[ALL B6 TDI B6/PD] - Wtryskiwacze lub coś innego.
Cześć, Mam takie pytanie do was może komuś się też tak działo. Od niedawna tata ma problem ze swoją audiczką (A4/B6/1.9TDI) Auto garażowane. Czasem - częściej niż czasem, jak odpala auto, (zimny, po nocy w garażu), samochód nie pracuje na wszystkich wtryskiwaczach ( przynajmniej tak twierdzi tatko). Po zagrzaniu auta problem z dźwiękiem(wtryskiwaczem) ustaje, podczas tego dźwięku auto zbytnio nie reaguje na pedał gazu. Dźwięk, który się wydobywa, to dźwięk zbliżony do pracy traktora, taką wersję przedstawił mi tata. Tata wyczyścił już Eger, dpf. Wtryski były wyciągane i sprawdzane - są okey, więc chyba to nie wina mechaniczna wtrysków tylko coś innego. Silnik też był już remontowany, bo brał olej przez co kopcił. Na komputerze też nic nie widać. Ktoś może miał podobne objawy lub może coś zasugerować, bo mechanik już powili rozkłada ręce, a tata już załamany....
Grz3sztof
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta