Treść opublikowana przez Szymczoook
-
Wymiana oświetlenia wnętrza w A4 B8 na LED-owe
Kompletu z allegro przerabiałem, nie polecam. Świecą mocno, aż za mocno. Nic tylko oślepiają. Zakupiłem cały komplet pojedynczo oświetlenia LED z osrama. Wydatek spory jak na ledy lecz polecam. Świecą ładnie, nie mrugają. Gęsty strumień światła ładnie oświetla wnętrze białą barwą, a co najważniejsze w nocy po włączeniu nie oślepiają. Praktycznie świecą jak ori led który jest w nowych A6. Żarówki jakie kupiłem to OSRAM LEDDRIVING te mocniejsze (brightness 3)
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
Ja zakupiłem żarniki z Osrama Night Breaker Laser +200% D3S i różnica jest kolosalna, szczególnie gdy mamy lampy po pełnej odnowie jak w moim przypadku. Polecam z czystym sumieniem. Zobaczymy tylko jak długo poświecą
-
Kierownica z A6 C7 do A4
Witam. Zastanawiam się nad wymianą kierownicy z w swojej B8. Mam zwykłą czteroramienną ale jeżeli pamięć mnie nie myli tylko ona współpracuje z line assist. Czy ktoś się orientuje czy kierownica z A6 ze zdjęcia również posiada taką funkcję?
-
Dekor lift do przedlift
No i dziękuję za informacje
-
Dekor lift do przedlift
Witam. Przeszukałem internet i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi czy dekor deski/licznika z lifta (jedna duża część) będzie pasował do przedlifta. Może ktoś próbował przypasować. pozdrawiam
-
Zmiana 2G High na 3G
A ktoś poleci kogoś ogarniętego w temacie na śląsku lub opolskim ?
-
Zmiana 2G High na 3G
A powiedzcie mi jeszcze jak to jest z panelem klimatronika, zostaje ten sam czy trzeba szukać z wersji 3G także ? Bo gdzies czytałem na angielskim forum ze należy tez wymienić go i licznik niby
-
Zmiana 2G High na 3G
A dużo z tym zabawy ? Może ma ktoś z was do sprzedania zestaw mmi 3G high ?
-
Zmiana 2G High na 3G
Chyba ze ktos ma kompletny zestaw 3G z AMI to chetnie zakupie
-
Zmiana 2G High na 3G
Witam. Pisze ponieważ nie znalazłem informacji jak to jest z wymiana 2G high na 3G, nie chodzi mi o wersje +, tylko zwykłą low lub high. Chciałem wymienic w swojej B8 na 3g ze wzgledu braku wejscia usb, a widziałem że w wersji 3g wystepuje wejscie sd które jak najbardziej by mi wystarczylo. Znazłem ogloszenie w sieci o takim oto zestawie i nie wiem czy bedzie on pasować: 8T0 919 609 WFX 8T2 035 652 G 4G0 035 056 8T0 919 604 Jak mniej wiecej wyglada proces calej przekładki? Należy cos jeszcze dokupic? Dodam ze mam zamonotowane orybinalnie B&O. Ewentualnie czy jest ktos z okolicy slaska kto mogłby mi pomoc z instalacją
-
Felgi 19 cali 8,5j ET 35 opony
Czyli lepszym wyjściem będą 18? chcialem 19 bo w przyszłości chce zamontować zawieszenie 1be to może jakoś by to wyglądało
-
Felgi 19 cali 8,5j ET 35 opony
Witam panów. Czy posiada ktoś na swoim samochodzie z oryginalnym zawieszeniem 1BA felgi 19 cali ET 35 na oponach 235/40 ? Chciałbym zobaczyc jak to wyglada i czy nie bedzie samochod wygladał jak koza. Obecnie posiadam w samochodzie sprezyny Eibacha Sportline i niestety ale na drogach w mojej okolicy jest to zawieszenie zbyt niskie. Chce na nowo założyć ori sprezyny i kupic felgi o w/w parametrach ale nie jestem pewny efektu. Ewentualnie jezeli bedzie beznadzieja to mam w planach zakup zawieszenia 1BE do mojej A4 B8. Także wracając do tematu to poprosze o fotke jak auto wyglada na tych kołach i ori zawieszeniu.
-
Zabudowa bagaznika prawy + lewy
Witam. Widziałem że sa gotowe zabudowy pod lewy boczek w avancie ale nigdzie nie ma w prawy. Stąd moje pytanie czy przerabiał ktoś ten temat, bo chciałbym zrobic sobie zabudowe po obu stronach
-
Jaki amor pod Eibach sportline
Ok, dzięki, zobaczę sobie je
-
Jaki amor pod Eibach sportline
Witam. Chciałbym obniżyć samochód a Pro Kit to za malo jak dla mnie, zs gwintem tez nie przepadam, wiec moje pytanie brzmi jaki amortyzator dobrać pod sprezyny sportline? Prosilbym o rozne przedzialy cenowe i najlepiej z jakąś tam opinią Posiadam A4 B6 1.9 avf avant