Treść opublikowana przez grz21
-
błędy wypadania zapłonu
nie zmienia się na rozgrzanym , chodzi mi o to że w necie jest napisane że przy wypadaniu zapłonów są konkretne objawy tj. cięzkie odpalanie , szarpanie itp , lista błędów z kkl : 17536,17700,16684,16688,16804,16687,16685,16686 zastanawiam się też 17700 o który termostat chodzi
-
błędy wypadania zapłonu
A jakie powinny być ogólnie objawy takiej słabej kompresji, bo u mnie wydaje się że nornalnie chodzi ten silnik a z tego co wyczytałem to ludziom traci moc i takie tam
-
błędy wypadania zapłonu
Masz na myśli kompresję czy jest lepiej? Ogólnie to mi mechanik sprawdzał, nie mam jak samemu sprawdzić, 7k to jakaś powalona cena, to już lepiej może silnika szukać
-
błędy wypadania zapłonu
No niby tak ale nornalnie odpala i ma moc, a remont? Przybliżone koszta?
-
błędy wypadania zapłonu
Mam nadzieję że jeszcze nie są do wymiany, gaz dość świeży 30k nastukane, spróbuję w weekend z tym czyszczeniem, ogólnie to była ostatnio sprawdzana kompresja, 8. 1 na każdym garze, nie wiem czy ładować w ten samochód czy sprzedawać..
-
błędy wypadania zapłonu
ostatnio odpiąłem jeden wtryskiwacz lpg i w środku widać taki brązowy nalot ale troche sie boje je sam rozbierać , nie wiem czy czegoś nie zepsuje , czy te błędy mogą być związane z tym że wtrski lpg są zawalone ? , ogólnie oddałem samochód do Staga , nie mam pojęcia co oni tam dokładnie sprawdzili , z tymi wtryskiwaczami to też nie wiem czy potem nie trzeba robić jakiejś kalibracji czy cos ? czy po prostu po kolei jeden po drugim rozbierać i płukać w benzynie ?
-
podswietlenie drzwi
chodzi o kostkę która jest przy zamku w drzwiach , harmonijka jest ok
-
błędy wypadania zapłonu
Witam , kupiłem urządzenie diagnostyczne kkl , zczytałem błędy i pokazuje wypadanie zapłonu na wszystkich cylindrach , jednak silnik na benzynie pracuje normalnie , ma moc , nie szarpie , jedynie na postoju występuje lekkie falowanie obrotów , jednak gdy przełącze na lpg , zaczyna mrugać check i samochod w ogóle przestaje jechać ,czy jest między tym jakaś zależność ? instalacja była sprawdzona przez gazowników , ponoć wszystko jest ok , mógłby ktoś poradzić co zrobić w tej sytuacji?
-
chłodnica oleju
czyli nie jest to mocno skomplikowana naprawa , dam rade na stalowych najazdach ? moge prosić link do jakiejś chlodnicy w dobrej cenie żeby gowna nie kupić ?
-
problem z lpg , mrugający check
moge jakiś link żeby byle gówna nie zamowic ?
-
problem z lpg , mrugający check
moge prosić o jakis link do sprawdzonego i taniego interfejsu to odrazu zamówie , niestety będąc w stagu fartownie akurat gaz działał a na drugi dzień znowu lipa :/
-
problem z lpg , mrugający check
nie mam niestety
-
chłodnica oleju
Witam , zauważyłem śladowe ilości oleju w zbiorniczku wyrównawczym , mechanik podpowiedział że prawdopodobnie może przepuszczać chłodnica oleju , czy może ktoś polecić jakąś chłodniczke w przystępnej cenie oraz jaki jest stopień trudności jej wymiany ? b6 1.8t avj seria
-
problem z lpg , mrugający check
zauważyłem że nie ma reguły , raz chodzi na gazie raz nie
-
problem z lpg , mrugający check
w03-4
-
problem z lpg , mrugający check
Witam , miał ktoś może sytuację ,że samochód po przełączeniu się na gaz zaczyna się dławić oraz zaczyna mrugać check , w STAGu powiedzieli że wszystko z instalacją ok , na pb jeździ normalnie
-
podswietlenie drzwi
Witam , czy jest możliwośc rozebrania kostki w drzwiach która odpowiada za podswietlenie drzwi , ponieważ rozebrałem boczek i zauważyłem , że drzwi świecą tylko jak sie porusza kostką
-
Króciec wody
Cieknie po skrzyni biegów, sporo kropli na misce i ogólnie cały dół mokry w płynie więc pewnie króciec, niestety nie posiadam szczypcy do opasek a tylko kombinerki właśnie a z ciekawości to ile mechanik mógłby wołać za robociznę? Sam króciec to ceny widziałem od 20zl do 70zl
-
Króciec wody
Coś więcej będzie potrzebne oprócz podstawowego zestawu kluczy honiton?
-
Króciec wody
Witam, leje mi się płyn chłodniczy i nie widać skąd, podejrzewam krociec z tyłu silnika, słyszałem że sama część to groszowa sprawa, jednak wymiana jest uciążliwa, czy orientuje się ktoś ile mniej więcej mechanik wziąłby za taką wymianę, czy lepiej spróbować pogrzebać się samemu?
-
Zamek
Witam mam pytanie, zwykle po przekreceniu kluczyka słyszałem dźwięk zamka centralnego a teraz nie słyszę, co to może być?
-
Rozrząd z łancuchem
dźwięk zimnego silnika dopiero po odpaleniu , czy ten klekot to rozciągnięty łańcuch ? zimny silnik.mp4
-
Rozrząd z łancuchem
Nie zauważyłem nic więcej, tylko ten napis
-
Rozrząd z łancuchem
-
Rozrząd z łancuchem
dziękuje za odpowiedź a co z tym pękniętym kolankiem ?