-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
Ok, kupiłem kabel vag kkl od viaken i mam vag-com 311.2 i po wejściu w zakładkę 16 kierownica funkcja 07 kodowanie jest niedostępna. Logowanie za pomocą pinu 00111 nie pomaga, kanał 081 niedostępny. Powiedzcie co tu jest grane bo chyba oszaleję
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
A jeśli we wtyczce zielonej licznika nie mam żadnego kabla w 28 pinie? To nie mam linii k? Co w takim przypadku?
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
Sprawa wygląda tak, że nie widzę zakładki 16 w vagu. Możliwe jest to że jest to przez to że nie wpiąłem się w licznik w linię K?
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
Ok, dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
Mam taką poduszkę. Da się zmienić przypisanie funkcji pod poszczególne przyciski? Spięta z concert 1 na kasety i chciałbym żeby przyciskiem z telefonem sterować przyciskiem rev na radiu a przyciskami góra dół sterować fr i ff na radiu. Do tego przyciskiem R/T sterować przyciskiem mode na radiu. Jest to w ogóle możliwe?
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
Dzięki
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
To z tego co rozumiem, u mnie nie trzeba ciągnąć kabla od pin6 i pin15 bo i tak licznik jest bez fis. No chyba że bez pin15 nie będzie podświetlenia klawiszy na poduszce. Dobrze rozumiem? A czym jest 30 i 75X?
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
-
Michajlo obserwuje zawartość [ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
Podłączam się do tematu. Mógłby ktoś rozpisać jak podłączyć przekaźnik w sytuacji, gdy ma się a4 b5 po lifcie 99r, concert 1 oraz zegary bez fis jak u kolegi wyżej? Mam kierownicę z multi, taśmę, moduł kierownicy, przekaźnik z a4 b5 2.5 tdi po lifcie 99r.
Michajlo
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta