-
Audi A4 B6 multitronic
Niestety nie mam vaga całe kolega z forum zaoferował pomoc w sprawdzeniu vinu
-
Audi A4 B6 multitronic
U mnie pod kanapą nie ma. Bo właśnie wczoraj sprawdzałem
-
Audi A4 B6 multitronic
WAUZZZ8EZ1A065557
-
Audi A4 B6 multitronic
W dowodzie jest IV.2001. więc pewnie będzie FSF s tego co napisałeś. Po Vinie da się sprawdzić? Bo chciałbym mieć pewność jakiej szukać
-
Audi A4 B6 multitronic
Zamiast koła mam butlę z LPG i nie da się zajrzeć niestety
-
BartekA4B6 obserwuje zawartość Ogrzewanie , Audi A4 B6 multitronic i Dolewka oleju w skrzyni multitronic
-
Audi A4 B6 multitronic
Witam. Potrzebuję się dowiedzieć jaki kod skrzyni ma mój multitronic. Czy pomoże ktoś?
-
Dolewka oleju w skrzyni multitronic
Witam. Potrzebuję dziś dolac olej w skrzyni multitronic w Audi A4 b6. Jak to zrobić najlepiej i najłatwiej bo będę to robił pierwszy raz a nie chce uszkodzić skrzyni. Dziękuję
-
Ogrzewanie
Zastanawialem się czy pompa wody nie umiera i nie ma siły popchnąć bo kolega mechanik stwierdził że może być to podobny objaw. Dlatego też dopytuje czy coś mieliście podobnego i co było powodem
-
Ogrzewanie
Witam. Mam pytanko odnośnie ogrzewania auta. W trakcie jazdy z nawiewu leci ciepłe powietrze a gdy się zatrzymam ( np na światłach) to z nawiewu leci zimne powietrze. Co może być przyczyną?
-
Chłodnica roznice manula automat 2.0 ALT
Witam. Mam pytanie czy jest różnica z chłodnica wody w automacie i manualu?
-
Ubywa płynu
nie chodzi mi od diagnoze na odleglosc tylko myslem ze ktos mial moze podobny problem i cos podpowie bo na chlodnicy wsumie nie widac aby byla nieszczelna
-
Ubywa płynu
Witam. Mam taki mały problem od kilku dniu ubywa mi płyny w chłodnicy. Jak silnik jest odpalony to nie widac aby pod autem robiło sie mokro , dopiero po zgaszeniu auta robi sie plama pod autem. Początkowo myslałem ze kranik do spuszczania plyny mam niedokrecony bo ostatnio go uzywałem aby spuscic plyn przy wymianie termostatu ale sprawdzałem i kranik jest dokrecony. Miałem wrażenie ze chłodnica sie rozszczelniły ale nie wiem bo wsumie zabardzo nie widac. Może ktoś coś podpowie?
-
A4 - 130 stopni w 5 min po odpaleniu
problem rozwiązany po wymianie czujnika. dzięki przem8 za rade
-
A4 - 130 stopni w 5 min po odpaleniu
dzięki za podpowiedź. zaraz jade do sklepu po czujnik i wymieniam.
-
A4 - 130 stopni w 5 min po odpaleniu
wsumie tez tak obstawiałem . ale masz na mysli ten czujnik na bloku co jest ?
BartekA4B6
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta