Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BartekA4B6

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Niestety nie mam vaga całe kolega z forum zaoferował pomoc w sprawdzeniu vinu
  2. U mnie pod kanapą nie ma. Bo właśnie wczoraj sprawdzałem
  3. WAUZZZ8EZ1A065557
  4. W dowodzie jest IV.2001. więc pewnie będzie FSF s tego co napisałeś. Po Vinie da się sprawdzić? Bo chciałbym mieć pewność jakiej szukać
  5. Zamiast koła mam butlę z LPG i nie da się zajrzeć niestety
  6. Witam. Potrzebuję się dowiedzieć jaki kod skrzyni ma mój multitronic. Czy pomoże ktoś?
  7. Witam. Potrzebuję dziś dolac olej w skrzyni multitronic w Audi A4 b6. Jak to zrobić najlepiej i najłatwiej bo będę to robił pierwszy raz a nie chce uszkodzić skrzyni. Dziękuję
  8. BartekA4B6 odpowiedział(a) na BartekA4B6 temat w Audi A4 B6/B7
    Zastanawialem się czy pompa wody nie umiera i nie ma siły popchnąć bo kolega mechanik stwierdził że może być to podobny objaw. Dlatego też dopytuje czy coś mieliście podobnego i co było powodem
  9. BartekA4B6 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Mam pytanko odnośnie ogrzewania auta. W trakcie jazdy z nawiewu leci ciepłe powietrze a gdy się zatrzymam ( np na światłach) to z nawiewu leci zimne powietrze. Co może być przyczyną?
  10. Witam. Mam pytanie czy jest różnica z chłodnica wody w automacie i manualu?
  11. BartekA4B6 odpowiedział(a) na BartekA4B6 temat w Audi A4 B6/B7
    nie chodzi mi od diagnoze na odleglosc tylko myslem ze ktos mial moze podobny problem i cos podpowie bo na chlodnicy wsumie nie widac aby byla nieszczelna
  12. BartekA4B6 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Mam taki mały problem od kilku dniu ubywa mi płyny w chłodnicy. Jak silnik jest odpalony to nie widac aby pod autem robiło sie mokro , dopiero po zgaszeniu auta robi sie plama pod autem. Początkowo myslałem ze kranik do spuszczania plyny mam niedokrecony bo ostatnio go uzywałem aby spuscic plyn przy wymianie termostatu ale sprawdzałem i kranik jest dokrecony. Miałem wrażenie ze chłodnica sie rozszczelniły ale nie wiem bo wsumie zabardzo nie widac. Może ktoś coś podpowie?
  13. problem rozwiązany po wymianie czujnika. dzięki przem8 za rade
  14. dzięki za podpowiedź. zaraz jade do sklepu po czujnik i wymieniam.
  15. wsumie tez tak obstawiałem . ale masz na mysli ten czujnik na bloku co jest ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.