wifirifi

Osiągnięcia wifirifi

Reputacja

1. Tak, zacisk był nowy i działa prawidłowo
  2. Witam. Posiadam Audi A4 B6 1.9 TDI 96 kW z 2002 r. i mam problem z grzejącym się przednim lewym kołem. Wymienione zostały tarcze, klocki, cały zacisk, jarzmo i wężyk od płynu a koło nadal się grzeje - dodam, ze łożysko jest sprawne. Czy macie pomysł co może powodować, że koło w dalszym ciągu się grzeje?
  3. Dziękuję Ci bardzo za pomoc
  4. Ale w takim razie mogę podpiąć się pod klimatronik?
  5. Witam, mam Audi A4 B6 z 2002 roku i mam problem z podświetlaniem radia concert II. Najprawdopodobniej poprzedni właściciel zmieniał radio concert I na concert II i nie udało mu się zrobić tego prawidłowo. Wiem, że są już takie tematy na forum, natomiast zdjęcia w nich już są nieaktualne i tutaj moja prośba - czy ktoś mógłby wytłumaczyć gdzie i jak podłączyć się pod CAN? Czytałem, że można za licznikiem w niebieskiej kostce (jest ona zabudowana i nie wiem jak miałbym się tam podłączyć) i niby można też pod klimatronikiem?
  6. Witam, pewnego razu po włączeniu spryskiwaczy okazało się że nie działają przednie wycieraczki i za każdym razem po włączeniu zapłonu przepala się bezpiecznik 36. Dzieje się tak nawet po odłączeniu silniczka wycieraczek. Co może powodować przepalanie się tego bezpiecznika?