-
Radio 2 din
Witam forumowiczow Czy wie ktoś z was czy dałoby radę włożyć radyjko 2 din z androidem np z passata b6? Zależy pewnie od wymiarów. Gdyby były zbliżone lub takie same to można śmiało zakładać?
-
Klimatronik audi a4 b7
@GreGoriOwystarczyłoby od a6 c6. Jest ładny i z tej samej epoki :p ciekawe jak tam z kostkami to wygląda.
-
Klimatronik audi a4 b7
@Exmi ewentualnie od A6C6 wyglada podobnie. Kwestia tego czy to bedzie dzialac
-
Klimatronik audi a4 b7
no to slabo, oryginalny kiepsko wyglada
-
Klimatronik audi a4 b7
Witam, Czy da rade zmienic klimatronik w audi a4 b7 na nowszy? Z modelu np Q5 albo Audi a3 z pokretlami?
-
Jakie Wtryski 2.0 tdi 143 KM
Spoko czekam na informacje
-
Jakie Wtryski 2.0 tdi 143 KM
To jakie?
-
Jakie Wtryski 2.0 tdi 143 KM
Jakie mają oznaczenie? Wiesz może? Plus czy pasują p&p?
-
Jakie Wtryski 2.0 tdi 143 KM
Witam, Jakie mozna dac wieksze wtryski do 2.0 tdi 143km?
amokskate
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta