Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danio0701

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzieki za podpowiedz, winowajca to spalony bezpiecznik nr 6
  2. Hej, dzieki. Okazało się ze to bezpiecznik nr 6
  3. Cześć wszystkim, Mam taki problem, że przestały mi działać przełączniki w drzwiach kierowcy i pasażera do sterowania szyb, brak podświetlenia na nich. Jeżeli z poziomu drzwi przytrzymam kluczyk w celu zamknięcia drzwi to szyby się zaczynają zamykać i podświetlenie pojawia się na przełącznikach w drzwiach i mogę niby przez chwilę sterować(identyczna sytuacja jak zamykam szyby z pilota). Wszystko się wydarzyło przy montażu centrali z pilotami jak podłączałem sterowanie szybami(zamykanie) to przez przypadek w tej kostce do sterowania szybami zwarłem jakiś kabelek 12V z masą na 1 sekundę i poszła iskierka. Dodatkowo wyjmowałem dwa przekaźniki 204 i 213. W aucie jest słaby akumulator jeżeli to coś zmienia. Ma koś pomysł czy jakiś bezpiecznik może za to odpowiadać bo nie znalazłem który lub co się mogło stać? Od czego są te dwa przekażniki 204 i 213? Ktoś wie który kabel odpowiada za dostarczenie zasilania do przycisków w drzwiach? Dziekuje za pomoc
  4. Cześć wszystkim, Mam taki problem, że przestały mi działać przełączniki w drzwiach kierowcy i pasażera do sterowania szyb, brak podświetlenia na nich. Jeżeli z poziomu drzwi przytrzymam kluczyk w celu zamknięcia drzwi to szyby się zaczynają zamykać i podświetlenie pojawia się na przełącznikach w drzwiach i mogę niby przez chwilę sterować(identyczna sytuacja jak zamykam szyby z pilota). Wszystko się wydarzyło przy montażu centrali z pilotami ? jak podłączałem sterowanie szybami(zamykanie) to przez przypadek w tej kostce do sterowania szybami zwarłem jakiś kabelek 12V z masą na 1 sekundę i poszła iskierka. Dodatkowo wyjmowałem dwa przekaźniki 204 i 213. W aucie jest słaby akumulator jeżeli to coś zmienia. Ma koś pomysł czy jakiś bezpiecznik może za to odpowiadać bo nie znalazłem który lub co się mogło stać? Od czego są te dwa przekażniki 204 i 213? Ktoś wie który kabel odpowiada za dostarczenie zasilania do przycisków w drzwiach? Dziekuje za pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.