Wczoraj zaczęła chodzić jak traktor i straciła na mocy . Żadne kontrolki się nie zaświeciły. U mechanika podczas lokalizowanie skąd wydobywa się dźwięk zgasła . Odpaliła normalnie później ale dźwięk dalej był jak w traktorze. Jutro sciagamy górę zobaczyć co jest przyczyną
Witam. Jakiś czas temu zauważyłem że moje B7 dziwnie buczy po odpaleniu zazwyczaj na cieplym silniku . Nie dzieje się to za każdym razem . Auto ma moc, nie kopci, nie poniera płynów. Silnik 2.0 tdi BPW
Siemanko. Mam problem z moim Audi. Po odpaleniu i przejechaniu kawałka i postoju na jałowym biegu zaczyna kopcic na biało.Przy ciągłej jeździe nie widać żeby kopcił. Oleju nie ubywa jedynie co płyn trochę spadł. Ciągnie normalnie. Turbo po regeneracji egr czyszczony. Silnik 2.0tdi BPW 140km.