-
Listwa podświetlenia tablicy
Witam panowie i panie mam pytanie odnosnie listwy podświetlenia tablicy rejestracyjnej do a4 b6 avant czy taka listwa podejdzie od sedana lub od b7?
- Drgania
-
[B6 AVF] Czujnik położenia wału
Ustawilem na 0.0 - 0,6
-
[B6 AVF] Czujnik położenia wału
I narobilem wgl nie odpala
-
[B6 AVF] Czujnik położenia wału
A czy ta sychronizacja walka ma cos do drgania bo auduczka na jalowym drzy
-
[B6 AVF] Czujnik położenia wału
A ogolnie parametry pompowtryskiwaczy itp ma w porządeku?
-
[B6 AVF] Czujnik położenia wału
O takie cos chodzi?
-
[B6 AVF] Czujnik położenia wału
http://vaglogi.pl/log-001_004_013_Rp1vr9.html http://vaglogi.pl/log-018_023_QdYFx1.html
-
[B6 AVF] Czujnik położenia wału
Zrobiłem co dalej
-
[B6 AVF] Czujnik położenia wału
Mam interfejs podpowiesz co sprawdzac?
-
[B6 AVF] Czujnik położenia wału
Dzieki ze probujesz mi pomóc. Z mechaniki mam trochę wiedzy ale nigdy nie podlaczalem komputera nie jest to skomplikowane
-
[B6 AVF] Czujnik położenia wału
No zamówie a moze bys mogl podlinkowac jakims sprawdzonym
-
[B6 AVF] Czujnik położenia wału
To tez nie pomoze bo mam podwórko z gorki i zawsze tak stawiam i zdarzacsie ze kreci. Żaden mechanik nie potrafi pomoc taka dziwna sytuacja. A co myslisz o czujniku położenia walka rozrządu?
-
[B6 AVF] Czujnik położenia wału
Czujnik odpiety a problem ten sam
-
[B6 AVF] Czujnik położenia wału
Ok bd próbować. Temperature pokazuje mi idealnie 90 stopni
mateusz2f
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta