Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szefcu12

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szefcu12

  1. @Dev Czy ja również moge prosić o podanie informacji nt. mojej skrzyni i ogólnie jezlei jest mozliwośc informacji o aucie? Zaczeło lekko szarpac przy zmianie biegów i myslę nad wymianą oleju oraz całego osprzętu ale ze względu na to że ten akurat samochodzik jest z Korei... Z góry bardzo dziękuję za pomoc! Numer VIN WAUZZZ8K7BN046354
  2. Witam Zmagam się z problemem uciekającego płynu chłodniczego. Wszystko zaczęło się kiedy stanąłem na parkingu po przejechaniu około 30 km(na tamtą chwilę miałem płynu w odpowiedniej ilości tzn. miedzy minimum a maksimum), jakoś 8 godzin później wsiadam w samochód przekręcam zapłon wyskakuje mi kontrolka płynu chłodniczego otwieram maskę a tam zbiorniczek wyrównawczy jest pusty, dodam że nie zostawiłem pod sobą żadnej plamy, poczytałem trochę że może to być uszczelka pod głowicą ale nie pojawiają się żadne objawy tej usterki tj. biały dym, olej w płynie chłodniczym, zjadanie oleju, bąble w płynie chłodniczym itp. Jednak pewnego dnia postanowiłem zrobić test obecności CO2 w płynie chłodniczym, i tu pies pogrzebany płyn reakcyjny zmienił barwę z niebieskiej na zieloną, jeździłem tak aż do pewnego momentu dolewając około 200 ml na tydzień (głownie jazda po mieście) aż w końcu niedawno (jakoś 2 tygodnie temu) przestało mi ubywać płynu chłodniczego i tu rodzi się pytanie, czy to możliwe że uszczelka pod głowica jakoś się "uszczelniła" płynem chłodniczym czy o co tu chodzi ? Jeżeli jest to uszczelka pod głowicą to mógłby mi ktoś powiedzieć z własnego doświadczenia ile to u niego kosztowało i czy jest ktoś gdzie znalazł dobrego mechanika który zrobił mu to na śląsku? Za każdą odpowiedź z góry dziękuję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.