-
Więckoś_102 obserwuje zawartość A6 C5 AHH analiza logów
-
A6 C5 AHH analiza logów
Witam, mam problem z notlaufem przy wyższych partiach obrotów. A6 C5 oryginalnie AFN teraz: Sterownik seria AHH, Pompa 107j Nastawnik AFN 216 Turbo AWX (używane ze szrotu) kolektor AWX +przejscie bez EGR (EGR out) Kat out Odma w dół (może tu jest problem) 011 https://vaglogs.com/log/011-Not-Running-Not-Running-22f8654b-94e7-4906-9e9a-afee4b8938bc 010 https://vaglogs.com/log/010-Not-Running-Not-Running-a412e1cd-5062-4527-aaa8-6ac5750d435c 008 https://vaglogs.com/log/008-Not-Running-Not-Running-04c06049-88ea-4d64-b1b2-a94a92dd69e7 003 VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
-
[B7 BKE] LOGI - brak mocy, duże spalanie
Nie mam pojęcia o co chodzi. Mam nadzieję że znajdę kogoś kto mi to poprawi z wirusem
-
[B7 BKE] LOGI - brak mocy, duże spalanie
Też masz dziwne wskazania spalania na fisie? Skąd sterownik bierze info przez które mierzy chwilowe spalanie?
-
[B7 BKE] LOGI - brak mocy, duże spalanie
Wydaje mi się że jest trochę za słaby. Turbo będzie programowane jeżeli wszystko będzie ok. Czy wysoką korekcja 3 wtrysku może powodować duże wskazania średniego spalania na fisie?
-
[B7 BKE] LOGI - brak mocy, duże spalanie
Już gotowe
-
[B7 BKE] LOGI - brak mocy, duże spalanie
Witam. Posiadam od niedawna Audi A4 B7 05r. 1.9 TDI BKE 115KM któremu brakuje mocy i wysokie średnie spalanie na fisie (nie ma opcji żeby zejść poniżej 8l/100, podejrzewam że może rzeczywiście tyle spalać. W aucie zrobiłem: -nowe kpl. sprzęgło z dwumasą AWX -wymiana turbospężarki na AWX używka( sprawna z mojego poprzedniego auta) -pompa vacum bosha używka(sprawna z mojego poprzedniego auta) -chłodnica oleju z awx (j.w.) -czujnik temperatury cieczy nowy ASO -dobicie, zabezpieczenie broków -regulacja popychaczy PD -wymiana rozrządu -czyszczenie układu dolotowego(kolektora, egr-a, collera itd.) -serwis olejowy z filtrem paliwa Silnik ładnie odpala równo pracuje nie szarpie nie trzęsie nie dymi tylko straszny mół, i to spalanie na fisie mnie irytuje. Przy wymianie łącznika elastycznego nie widać żeby katalizator był zapchany, fabrycznie nie było w nim DPFa. Przyglądałem się wałkowi rozrządu jest leciutko przytarty ale w normnie jak w każdym PD 500+ Poprzedni właściciel mówił że jest tam jakiś wirus ale ja go nie czuje wgl. Moja c5 z afn lepiej sie zbiera Chcę ogarnąć wszystko żeby z czystym sumieniem wgrać program. Mam drugi przepływomierz( nie koniecznie lepszy) na podmianę, jeżeli teraźniejszy by miał odchyły od normy(które bloki logować jeżeli trzeba podmienić?) Dziękuje z góry za rady i sugestie, oto logi: statyczne: 001- http://vaglogi.pl/log-001_5XW35v1.html 004- http://vaglogi.pl/log-004_Fe5ilgv.html 007 zimny - http://vaglogi.pl/log-007_3ATpj.html 007 gorący- http://vaglogi.pl/log-007_62Ml8.html 013- http://vaglogi.pl/log-013_QVkRo1l.html 018- http://vaglogi.pl/log-018_cZ88j9.html 023- http://vaglogi.pl/log-023_oQyNzqC.html nastawy podstawowe: 003- http://vaglogi.pl/log-003_QZ0Dc62.html 011- http://vaglogi.pl/log-011_0mZk87.html dynamiczne: 001- http://vaglogi.pl/log-001_04jH4K0.html 003- http://vaglogi.pl/log-003_753VOB.html 004- http://vaglogi.pl/log-004_kzSQz.html 008- http://vaglogi.pl/log-008_7THs7.html 010- http://vaglogi.pl/log-010_1o1KG.html 011- http://vaglogi.pl/log-011_D2A0v5I.html 001+004- http://vaglogi.pl/log-001_004_x0YU7jF.html 003+011- http://vaglogi.pl/log-003_011_YITd4.html 011+010- http://vaglogi.pl/log-011_010_o4GLYu.html 003+008+011- http://vaglogi.pl/log-003_008_011_EiQy1bA.html
Więckoś_102
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta