-
billi.91 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Oringi chłodnicy
Witam Bede demontowal chlodnice wody i pilnie potrzebuje numery części oringow ktore siedza na laczeniach gumowych przewodow z chlodnica. Widzialem na zdjęciu chyba z elsa win ze sa tam oringi które trzeba wymienic przy rozpinaniu chłodnicy. WIec musze szybko domowic te oringi.
-
Rozrzad
Przymierzam się do wymiany rozrzadu w tym albo następnym miesiącu. Zastanawiam się której firmy kupić, ceny są bardzo podobne, mam do wyboru: Borsehung, fai, febi lub vaico. Ma ktoś jakieś doświadczenie? Kiedyś rozmawiałem z mechanikiem który często robi łańcuchy rozrzadu i mówił mi o jakiejś firmie w której miał kilka reklamacji w audi a4 b8.
-
Wartość otwarcia klap w kolektorze ssacym
Pierwszy filmik to przygazówka do 3 tyś obrotów, drugi do 4 tyś obrotów, a trzeci film był na wyłączonym silniku i po prostu otwieralem tę gruszką na maksa i zamykalem. Na biegu jałowym jest cały czas 35 %. Ma ktoś jakiś pomysł co tutaj jest nie tak? 20191028_122030.mp4 20191028_122140.mp4 20191028_122254.mp4
-
Wartość otwarcia klap w kolektorze ssacym
Czy ktoś może się orientuję jakie powinny być wartości w % otwarcia klap w kolektorze ssacym, powiedzmy na biegu jałowym.
-
1.8TFSI i 2.0TFSI problemy z klapami i dolotem
Jestem po naprawie dolotu jak w poradniku i niestety ale u mnie blad cały czas wraca. Przy okazji ładnie wyczyscilem silnik z nagaru, a same klapy siedzą mocno i działają prawidłowo, chodzą lekko. I teraz nie wiem czy cały czas blad jest w klapach czy może w czujniki. Podłączyłem się pod kompa na live data i jest tam jedna pozycja która może wskazać błąd, wrzucę screena shota i może ktoś z forum będzie wiedział o co w tym chodzi
-
1.8TFSI i 2.0TFSI problemy z klapami i dolotem
zapomniałem dodać link do youtube. 11:15 min o tym mówisz? filmik jest z vw ale to chyba mniej więcej ten sam dolot
-
billi.91 obserwuje zawartość 1.8TFSI i 2.0TFSI problemy z klapami i dolotem
-
1.8TFSI i 2.0TFSI problemy z klapami i dolotem
Witam panowie Przymierzam się do naprawy kolektora ssącego, jednak nie rozumiem jednej rzeczy w poradniku, a mianowicie jak naprawić ten ząbek, który się kruszy i klapy przez niego domykają się za bardzo. Zdjęcie kolektora, wyczyszczenie zaworów to żaden problem, nie rozumiem tylko jak naprawić ten ząbek. Dołączę link do filmiku w youtube, gościu w 11:15 minucie pokazuję tę część, o którą ja się pytam jak naprawić. Bo jak rozumiem to nie nagar jest problemem błędu 2015, lecz właśnie ten ząbek.