Treść opublikowana przez Daroooo
-
Audi A4 B8 2.0 TDI ciężko odpala po nocy
Witam pany i panie mam problem z audi A4b8 2.0 TDI 177 z roku 2012 mianowicie jest taki problem ze po nocy ciężko odpala czyli dłużej kręci tak z 5sekunt zaznaczę że kluczyk wciskam żeby kontroli pogasły i podało paliwo i dopiero odpalam , jak auto stoi 4lub 5 godzin nie ma tego problemu z odpalaniem tylko po dłuższym postoju , może ktoś miał taki problem i udało się ogarnąć 😉 Z góry dzięki za pomoc
-
Woda w środku od strony kierowcy
tak właśnie też myślałem żeby za to się zabrać ale kurczę nie wiem jak ten plastik rozebrać przy szybie ? bo on jest wciskany czy wklejany razem z szybą?
-
Woda w środku od strony kierowcy
Cześć, proszę o pomoc mianowicie chodzi o to że zbiera mi się woda w środku auta od strony kierowcy gdy pada deszcz ,zostały wyczyszczone odpływy w podszybiu auta tam gdzie się znajduje akumulator i serwo od hamulców i odpływy w błotnikach przednich wszystko pięknie ścieka a nadal zbiera mi się woda gdzie szukać przyczyny ? proszę o pomoc bo już ręce opadają
-
[1.9 TDI PD] Zacierający się wałek rozrządu
Witam, Mam prawdo podobnie problem z zacierającym się wałkiem rozrządu 19tdi 130 km tak niby stwierdził mój znajomy bo jakoś dziwnie pracuje silnik niby? jakiś odgłos idzie z filtra powietrza jak by fuka coś w tym stylu, może też ktoś miał podobne objawy i się okazało że może jednak coś innego z góry dzięki za pomoc
-
Nie grzeje tylna szyba
Znalazłem problem okazało się że brakowało jednej wsuwki przy tylne szybie, więc problem rozwiązany
-
Nie grzeje tylna szyba
sprawdzałem i wygląda że jest wszystko ok bo lusterka działają normalnie grzeją jak włączam grzanie tylnej szyby
-
Nie grzeje tylna szyba
Witam, Klubowiczów Mam problem z tylną szybą nie grzeje co może być ? Gdzie szukać problemu ?