Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysztofmarek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Egr wyglądał całkiem nieźle,,nie było co czyścić,,, być może głębiej byl nagar ale z pozycji wlotu spalin niewidoczny,, kupiłem nowy
  2. Witam,, Właśnie jestem po wymianie egr, trochę zabawy z tym było.Najtrudniej było odkręcić dolna śrubkę mocującą EGR,, potrzebujesz 3 uszczelek,lepiej wymienić..Najtrudniej było mi odkręcić śrubkę mocującą znajdująca się u dołu Egr. Aby sprawnie poszło odkręciłem rurkę pomiędzy kolektorem wydechowym a dolnym wlotem w Egr.Srubka znajdowala się pomiędzy rurka biegnącą od kolektora a druga w kolorze czarnym przez którą jest doprowadzany płyn chłodzący... Przy montażu zrezygnowałem z przykrecania tej ŚRUBKI i dzięki temu rurkę którą doprowadza spaliny do egr mogłem przykręcić przed montażem Egr Jak już włożysz Egr złap każda ze śrub na kilka gwintów a dopiero potem dociągaj po kolei
  3. Bylem u jednego powiedzial ze dla mojego sterownika przewidziana jest tylko opcja 9977 i 9978 .Drugi malo komunikatywny nie wiedzial o co chodzi.Umowilem sie z trzecm moze cos poradzi
  4. Witam,,, Krecik jak ze zmianą softu, mam ten dam problem z DPF, znasz nr sprzed akcji serwisowej. Z góry dziękuję
  5. Witam...Pare miesiecy temu opisywalem problem z moim DPF ktory wypala sie co 300 km.Ktos poradzil mi bym zmienil oprogramowanie na starsze,cofnal aktualizacje po akcji serwisowej.Audi to wersja 120 KM nr softu 9977...Czy ktos z kolegow zna numer straszejwersji softu dla tego modelu.Z gory dziekuje
  6. Michal opisywales wczesniej swoje problemy z DPF,,zrobiles downgrade ,co sie zmienilo?
  7. niestety nie udalo mi sie umowic z mechanikiem,,,zrobilem trase 100 km z odlaczonym egr i zauwazylem ze wartosc obliczona sadzy rosla 3-krotnie wolniej niz wczesniej...Jakis trop juz jest...niestety z wartoscia rzeczywista jest roznie,mialem tak ze jadac w poludnie 30 km uroslo jej 2 gr,,dwie godziny przerwy i w drodze powrotnej przybylo tylko 0.30 gr.
  8. A to podglad po powrocie z pracy,,wartosc obliczona podniosla sie ok.3 gr rano i wieczorem,,,wartosc rzeczywista rano wzrosla ok.4.6gr a w drodze powrotnej ok2,6gr....jednakowe kilometry.Obserwowalem jak w trakcie jazdy przy stalej predkosci sadza wypalala sie pasywnie.Mam wrazenie ze to jednak wartosc obliczona zainicjuje wypalanie.Tylko dlaczego ta obliczona tak szybko rosnie 3 gr po 50km.Moze to wina softu,zastanawiam sie by zmienic na 143 PS moj ma 120 przy okazji wtryski i EGR.Jeszcze jedno czy mozliwe jest by masa popiolu byla zawyzona ,bamaz dzieki za podpowiedz
  9. Jeśli chodzi o rzeczywista to podniosła się do ponad 4 g na odcinku 31km,,, tak czy tak w poniedziałek podjadę do mechanika,,jak kupiłem samochód byłem u dwóch, jeden powiedział że dpf jest mocno zabity drugi że w bardzo dobrej kondycji.Rece opadają Zrobiłem 10kkm i żadnych błędów ani problemów poza tym że często się wypala.. Do pracy jeżdżę 50km a to właśnie z dzisiaj
  10. w sumie to kazda podpowiedz sie przyda ..moze uda sie go uratowac zanim wytne albo wydam kase na regeneracje,moze to nie wina samego dpf a osprzetu...w poniedzialek podjade na adaptacje
  11. 360 byloby jeszcze do przyjecia ale po 65 km mam blisko 9 gr sadzy az tego wychodzi ze co 200....czyjnik byl wymieniony w trakcie tych 65 wiec musze jeszcze obserwowac jak bedzie dalej
  12. zastanawiam sie dlaczego nawet obliczona masa tak szybko rosnie,,,30 km i 2 gr
  13. Lukasz jesli zrobie to teraz ,po zamontowanu nowego czujnika i przejechaniu ponad 100 km nie bedzie to problemem ...Tak czy tak zauwazylem ze ze po przejechaniu 30 km poziom sadzy mocno sie podniosl
  14. Witam,,,Wymienilem u siebie czujnik roznicy cisnien,nie adoptowalem gdyz mechanik powiedzial ze nie adoptuje sie,,udalo mi sie polaczyc z apka,,,Moze ktos pomoze tak to u mnie wyglada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.