Treść opublikowana przez Paolo123
-
Błąd regulacji ciśnienia Audi a4 b8
Witam wyskoczył mi dziś taki błąd czy ktoś może mi coś podpowiedzieć jaka może być przyczyna z góry dziękuje
-
Komunikat "wyłącz silnik i sprawdź poziom płynu chłodniczego" w Audi A4 B8 2.0TFSI
Prowadza napewno robiłem to tydzien temu
-
Komunikat "wyłącz silnik i sprawdź poziom płynu chłodniczego" w Audi A4 B8 2.0TFSI
Do wymiany była pompa wody wymieniłem u swojego mechanika, po dwóch miesiącach dostałem list z serwisu Audi że jest akcja serwisowa wymieniają w tych modelach pompy za darmo jestem pewnie jakieś 1,5 tys w plecy bo pompa jest elektryczna może uda się tobie to załatwić za darmo
-
Komunikat "wyłącz silnik i sprawdź poziom płynu chłodniczego" w Audi A4 B8 2.0TFSI
Witam wyświetla mi się często komunikat ,, wyłącz silnika i sprawdź poziom płynu chłodniczego " poziom jest prawidłowy , komunikat potrafi się włączyć zaraz znika ponownie zapala się po 20 min najczęściej na postoju ale trafi się ,że podczas jazdy . W vcds żadnego błędu nie znalazłem plus samochód był dzisiaj u mechanika po diagnozie stwierdzili że brak wycieków sprawdzali ciśnieniowo układ wszystko wychodzi prawidłowo i tu pojawia się pytanie czemu wyskakuje komunikat ? Z góry dziękuję za pomoc
-
Lampa tylnia
Witam auto posiadam z USA kierunki w tej lampie były zmienianie przed moim zakupem , prawdopodobnie spalił się LED stopu , czy te lampy różnią się tylko kolorami od eu ponieważ chciałbym kupić druga i się zastanawiam czy ta od EU będzie działa po podłączeniu
-
Bład vcds
dziekuje
-
Bład vcds
czy powiesz mi coś więcej na tan temat ponieważ nie zauważyłem żadnych awarii w samochodzie ,za co odpowiada ta antena czy wzmacniacz antenowy ?
-
Bład vcds
witam posiadam taki błąd czy ktoś byłby wstanie powiedzieć mi jaka jest przyczyna 1 Fault Found: 02984 - Connection between Impedance Converter 2 and Window Antenna 011 - Open Circuit - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00101011 Fault Priority: 5 Fault Frequency: 254 Reset counter: 49
-
Problem z hamulcem ręcznym
- Problem z hamulcem ręcznym
- Problem z hamulcem ręcznym
Witam dzisiaj niestety ale padł mi akumulator na zaciągniętym hamulcu ręcznym chciałem auto ustawić w dobrej pozycji do podpięcia kabli , po kilku próbach zdjęcia ręcznego wyskoczyła awaria ,,parking brake malfunction ,, po podpieciu kabli samochód odpalił ale ręczny niestety nie chcę ruszyć, słychać że coś się dzieje ale nic więcej bardzo proszę o rady i z góry dziękuję- Lampa przednia
- Problem z hamulcem ręcznym