Jump to content

karolos

Pasjonat
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About karolos

 1. W książce wyczytałem ,że można zrobić pomiar rezystancji uzwojenia silniczka pompy. Ma ktoś może informacje jakie wartości są prawidłowe?
 2. Ten sposób znam ,myślałem ,że może jest jakiś sposób bez wyciągania jej ponieważ dookoła pompy jest bardzo dużo syfu a ja nawet nie mam na parkingu gdzie podłączyć odkurzacza No nic ,będę musiał ją wyciągnąć.
 3. Problem jednak powrócił. Jak mam sprawdzić pompę skoro po przekręceniu rozrusznikiem od razu przepala się bezpiecznik?
 4. Akurat zawsze staram się mieć minimum połowę zbiornika benzyny. Problem już rozwiązany ,uszkodzony został zawór n80 od oparów i odpowietrzania zbiornika ,przez co nie było odpowietrzania i pompa się szybko nagrzewała i dlatego paliło bezpiecznik. Dziękuję wszystkim za pomoc.
 5. Witam ,samochód to Audi a4 b5 1.8 ADR z LPG. Samochód przestał odpalać ,okazało się ,że przepalił się bezpiecznik nr 28 od pompy paliwa. Po wymianie bezpiecznika okazało się ,że nowy też się przepalił po uruchomieniu rozrusznika. Czy problem może leżeć tylko w pompie paliwa i należy ją wymienić czy przyczyną może być coś innego?
×
×
 • Create New...