Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Osaa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Osaa opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Szukam żarówek led do przednich i tylnich kierunkowskazów i do tylnych przeciwmgielnych. Które nie wywalają błędów. Te Które znalazłem tu na forum linki wygasłe.
  2. Osaa opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Cześć, takie pytanko mam. Mam klimatyzacje 3 strefową i mam taki mankament. Od strony pasażera przy temperaturze zewnętrznej plus minus 10 stopni, klimatronik po ustawieniu na 21 stopni już fajnie grzeje z nawiewów, a jak ustawie od strony kierowcy od 21 nawet do 24 to z kratek nawiewów wali zimne powietrze a na nogi grzeje, a jak już ustawie na 25 w górę to z kratek dopiero wtedy zaczyna dogrzewać. To jakiś problem z czymś czy one tak mają ?
  3. To nie jest pisk paska.
  4. Wielokorkowy
  5. Mam taki problem, dojechalem do pracy w niemczech i po przejechaniu 1000km i dojechaniu na baze pod maska usłyszałem piszczenie. Po sprawdzeniu wizualnym widać jak rolka napinacza paska wibruje i wydaje dźwięk piszczenia. Zapewne rolka sie zaciera. Mam problem bo w okolicy hest tylko serwis audii co chce za taka naprawę 580 euro... ciężko samemu wymienić jakbym się podjął wymiany rolek i paska.? Trzeba rozbierac przód caly bo dostęp jest dosyć kiepski
  6. Osaa odpowiedział(a) na Osaa temat w 2.0TDI
    Ok dzięki za pomoc
  7. Osaa odpowiedział(a) na Osaa temat w 2.0TDI
    Ile taka regeneracja kosztuje
  8. Osaa odpowiedział(a) na Osaa temat w 2.0TDI
    Serio ?
  9. Osaa odpowiedział(a) na Osaa temat w 2.0TDI
    Ale ja nie mam problemu z ta pompa tylkomechanik radził
  10. Osaa odpowiedział(a) na Osaa temat w 2.0TDI
    Czyli pompę leoiej sprawdzić odrazu już? Samochód ma 190 tyś km
  11. Osaa odpowiedział(a) na Osaa temat w 2.0TDI
    Jak mam rozumieć wymiana zbieraka to nie wszystko? Czyli zbierak wymienić odrazu?
  12. Osaa opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Cześć. Pół roku temu zakupilem b8 z 2009 r. Z przebiegiem 174 tyś. Km potwierdzonym w ASO. Aktualnie wskoczyło mi 190 tyś. Zmiana oleju i będę wymienił rozrzad . A mechanik mi poradził ( co zajmuje się naprawa tylko diesla ) abym wymienił też jakiś imbus, zbierak czegoś tam co potrafi opyłkowac jak się zuzyje. Podpowie ktoś o co chodzi w tym i czy warto to robić.?
  13. Osaa odpowiedział(a) na Osaa temat w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Ok dzięki kolego to myślę że 235 40 będą dobre
  14. Osaa odpowiedział(a) na Osaa temat w Koła, felgi, opony i akcesoria
    A 235 wejdzie ? Bo widzę na wulkanizacji chłop mi stwierdził że nawet 255 wejdzie ?
  15. Osaa odpowiedział(a) na Osaa temat w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Szerokość tego to 7.5 cala ale czy w ogóle wejdzie opona 245 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.