-
Po wymianie komfortu nie mogę ustawić tylnych szyb w korbie
To miało na rzeczy sprawdzenie modułu czy wgl jakoś zareaguje na cokolwiek
-
Po wymianie komfortu nie mogę ustawić tylnych szyb w korbie
Zastanawia mnie fakt czemu moduł nie reaguje nawet gdy wyzeruje mu soft code
-
Po wymianie komfortu nie mogę ustawić tylnych szyb w korbie
Właśnie ten post czytałem. Myślałem że jestem w stanie wyłączyć elektryczne szyby z tyłu tak aby zamek działa
-
Po wymianie komfortu nie mogę ustawić tylnych szyb w korbie
Czyli VagComem go nie przeprogramuje? Nie zmienię wartości odpowiedzialnej za szyby na tryb z korbami?
-
Po wymianie komfortu nie mogę ustawić tylnych szyb w korbie
Z tego co wiem to końcówki są istotne. Oryginalny był AL a teraz założyłem AF
-
Po wymianie komfortu nie mogę ustawić tylnych szyb w korbie
Z tego co wiem to końcówki są istotne. Oryginalny był AL a teraz założyłem AF
-
Po wymianie komfortu nie mogę ustawić tylnych szyb w korbie
Witam. Po wymianie komfortu napotka mnie problem z kodowaniem, po zmianie sof coding w Vagu nawet na 000000 totalnie brak efektu. Zmiana kodu z tego powodu ponieważ tyle drzwi mi się nie domykaja (są w korbie a nowy moduł miał je w elktryce)
Kogutd
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta