Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kimlo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kimlo opublikował(a) temat w 2.0T
    Witam może mi ktoś pomoże ? audi a4 B7 2.0 t BGB ile jest czujników spalania stukowego bo już zgłupiałem raz pokazuje jeden raz 2 a raz 4 widać napewno jeden za alternatorem pomóżcie proszę
  2. kimlo odpowiedział(a) na kimlo temat w 2.0T
    Kto coś pomoże czysilem przepływie i zaczęło się pierdzielic co to może być ?
  3. kimlo odpowiedział(a) na kimlo temat w 2.0T
    A pokaże to na kompie ?
  4. kimlo odpowiedział(a) na kimlo temat w 2.0T
    No właśnie niedawno ciekawe czy jakiś silniczek nie zdechł
  5. kimlo odpowiedział(a) na kimlo temat w 2.0T
    Może i tak. A jeszcze jedno sprawa od jakiegoś czasu zaczyna mi się pierdzieli klima ,nawiew jest dzień że wszystko ładnie chodzi a jest dzień że cały czas wali ciepłym powietrzem nawet jak ustawie na ło co to może być
  6. kimlo odpowiedział(a) na kimlo temat w 2.0T
    Idzie jak dzik w żołędzie hehe . Taki żeby pasował w orginalny uchwyt od telefonu audi . Żeby można było wpiąć smartfona jest coś takiego gdzieś na rynku ?
  7. kimlo odpowiedział(a) na kimlo temat w 2.0T
    Zmienione przetestowane . Wymienione dwa wałki i popychacz. Jezdzi jak nowy dzieki i pozdrawiam. A jeszcze jedno pytanko jest gdzieś dostępny adapter do telefonu
  8. kimlo odpowiedział(a) na kimlo temat w 2.0T
    Dziś się okaże zacząłem wczoraj składać . Ale już nie miałem siły są dwa wałki nowe i popychacz . Zostanie tylko pompa jak coś do wymiany oby już nie
  9. kimlo odpowiedział(a) na kimlo temat w 2.0T
    A możliwe jest żeby wałek ssący był wytarty aż o 6 mm bo mam nowy i stary i jest taka różnica ?
  10. kimlo odpowiedział(a) na kimlo temat w 2.0T
    Wariator po regeneracji i rozrząd po wymianie jakieś 600 km temu . Chodzi jak diesel
  11. kimlo odpowiedział(a) na kimlo temat w 2.0T
    I tak będę rozbierał to wymienię oba leżą w bagażniku . Kupiłem na wszelki wypadek dwa . Bo dziwnie zaczął klekotać
  12. kimlo odpowiedział(a) na kimlo temat w 2.0T
    W następną sobotę będę wymieniał bo napewno jest na wałku wydechowym leki wydarta to odrazu oba walki zmienię może pomoże jak nie to zostanie tylko pompa
  13. kimlo odpowiedział(a) na kimlo temat w 2.0T
    Chyba pompa wysokiego ciśnienia pierdzieli bo dalej rozłącza turbinę lepiej chodzi więcej mocy ale ponad 3 tys obrotów dalej rozlacza i tak jak by paliwa brakowało
  14. kimlo odpowiedział(a) na kimlo temat w 2.0T
    Jutro zamówię to może do wtorku dojdzie rozbiórek mam nadzieję że już będzie wszystko pozdrawiam i dzirki za pomoc
  15. kimlo odpowiedział(a) na kimlo temat w 2.0T
    Łańcuch i cały rozrząd wymieniony jakieś 100 km temu . Myślisz że to wałek ssący ? A lepiej wymienić oba czy tylko jeden ? Odcina turbinę tak powyżej 3 tys . I odrazy wyskakuje ten błąd co jest na załączniki po jego wyłączeniu odrazu dalej ciągnie i znowu po chwili rozłącza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.