Nakster

O Nakster

Osiągnięcia Nakster

Reputacja

1. Cześć. Przychodzę z zapytaniem, czy warto zmieniać fabryczne radio audi chorus na inne? Mam na myśli to, że radio audi chorus ma 4x20W, a chce zakupić jakieś radio 4x60.
  2. Czarnego szukam. Mogę jakieś zdjęcie lub link do aukcji?
  3. Witam. Czy jest możliwość wymiany tunelu środkowego z B6 na B7? Przykładowo czy wstawię taki do B6? tunel+srodkowy+audi+a4+b7 - Google Search WWW.GOOGLE.COM
  4. Witam. Moje pytanie brzmi, czy mogę zmienić kierownicę z B6 na B7. Bez żadnych multifunkcji. Przykładowo na taką: Kierownica Audi A4 B7 TRÓJRAMIENNA SKÓRA S-LINE 7490138856 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 500 zł - Kierownica Audi A4 B7 TRÓJRAMIENNA SKÓRA S-LINE (7490138856). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
  5. Dobra, w takim razie ostatnie pytanie. Jak znajdę Anglika w automacie, to bez problemu wstawię ten automat do siebie?
  6. Rozumiem, czyli nic to nie robi, że jest to automat?
  7. Witam. Mam zamiar kupić taniego anglika z silnikiem 1.8t. Moje pytanie jest, czy będę musiał dokupić coś poza tym anglikiem? Wiadomo, że później anglik pójdzie na sprzedaż w częściach, tylko potrzebuje informacji czy coś jeszcze osobno będę potrzebować? Dodam, że mój samochód to Audi A4 B6 2003 r. 2.0 ALT automat.