Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skoczek20012

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, orientuje się ktoś gdzie mogę kupić widoczną na zdjeciu gałkę biegów w kolorze szarym? Typu Allegro itp.
  2. Dobra jutro zobaczę, wielkie dzięki, oby pomogło
  3. Oo ale widzę, ze nie muszę zdejmować kierownicy?
  4. Ale muszę cała obudowę zdjąć od dołu tak? Bo ja takiej śrubki nie odkrecalem :/
  5. No właśnie ja się nie znam :/ Rozbiore jeszcze i popatrzę ale dzięki
  6. Jak zrobisz dasz znać? Ja w kodowaniu to słaby jestem, masz pomysł gdzie można to zrobić? Jesteśmy z tego samego miasta wiec może masz jakieś informacje kto takie coś robi.
  7. No właśnie nie zmieniałem modułu :/ może powiniennem? No myśle, ze jest na środku, 4 w jedna a w druga 4 i troszkę obrotów jest ale inaczej nie zrobie. Ale nawet gdyby to by się chyba zerwała co nie?
  8. Witam, niedawno wymieniłem kierownicy w mojej audi a4 b6 na kierownice z b7, oczywiście wymieniłem taśmę, kostkę od taśmy. Po złożeniu wszystkiego kierownica ciężej chodzi, nie odbija po zakręcie, słychać nieprzyjemne skrzypienie czasami i slychac jakby gdzieś ocierała, miał ktoś coś podobnego? Za każde podpowiedzi z góry dziękuje!!!
  9. Wielkie dzięki!
  10. Witam, kupiłem dzisiaj kierownice z audi a4 b7 do b6 i myślałem, ze nie będę musiał nic więcej zmieniać. Założyłem ją i niestety nie pasuje pin do kostki od poduszki. Co mam robić, ktoś może coś wie jak mi pomoc? :(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.