-
Ciśnienie w zasobniku paliwa P0087
Dzięki za odpowiedź. Sprawdzę, mam tylko odis s i e ale chyba ogarnę.
-
teedy6 obserwuje zawartość 1.9 tdi brak błędów, mało mocy powyżej 3000 obr , Ciśnienie w zasobniku paliwa P0087 , A4 B8 Allroad - kod koloru nadkoli i 1 inny
-
Ciśnienie w zasobniku paliwa P0087
Witam. Silnik 143km Mam problem z ciśnieniem paliwa Błąd p0087, ciśnienie w zasobniku paliwa. Za niskie wysokie ciśnienie paliwa. Błąd wyskoczył pod obciążeniem przy 153km/h. Czasami rano ciężko odpala. Został wymieniony regulator ciśnienia paliwa na listwie. Świece zarowe. Więcej na foto
-
A4 B8 Allroad - kod koloru nadkoli
Witam Potrzebuje kodu koloru listw bocznych, nadkoli plastikowych. WAUZZZ8K5DA129341 Dzieki
-
1.9 tdi brak błędów, mało mocy powyżej 3000 obr
Witam Jest to silnik 90km AGR Wysylam dodatkowao logi grupy 3. Cos mi tu przeplywomierz nie pasuje. Prosze o rady. http://vaglogi.pl/log-003_rtwZ28t.html
-
1.9 tdi brak błędów, mało mocy powyżej 3000 obr
Ele mocy brakuje
-
1.9 tdi brak błędów, mało mocy powyżej 3000 obr
Witam Mam taki problem. Auto z dołu jedzie w miare dobrze ale nie na 100%. Po przekroczeniu 2800-3000obr przyspiesza ale słabo. Silnik na zwyklej pompie. Wezyki sprawdzone, brak błędów. Jakieś sugestie? Zamieszczam logi. Dzieki http://vaglogi.pl/log-011_008_RlBn6Pg.html LOG-01-011-008-xxx.csv
-
Audi A4 B5 1.8t ANB Me7.5 jaki inny ECU 1024kb
Ja go nie robilem. DC- chiptuning z niemiec. Mowil ze wtryski sie same zaadoptują. To ostatnia wersja pliku ale bez logow. Pomoze ktos z korekta wtryskow w tym pliku. Wtryski 430cc ? Lub chociaż adres mapy. Z tego co DC chip.........) mi teraz napisal to wtryskiwacz jest zmieniony. Ktora to mapa, adres. A logi byly robione na starej sadzie,swiecach, przeplywce i przepustnicy. Audi_A4_1_8T _150PS_Bosch_ME 7_1_0261204897_4B0906018K _350204_Stage3 K04-064 V12.rar
-
Audi A4 B5 1.8t ANB Me7.5 jaki inny ECU 1024kb
Witam Prosze dardzo pliki ori i mod. Teraz auto nie chce odpalać, zalewa swiece, jak nie dodam gazu na zimnym i nie przytrzymam, to nie odpale. Zaleje sie. Z mocą rownież slabo. Czasami jak mu odwalilo szedl jak rakieta. Nastepnego dnia lipa. Swiece cewki przeplywka przepustnica zmienione z dobrego co jedzie jak strzala. Prosze o pomoc. W pliku mod jest zaduzo turbo ale to nie to bo juz zmienilem Ori mod and Logs.rar
-
Audi A4 B5 1.8t ANB Me7.5 jaki inny ECU 1024kb
Wgrać to nie problem. Jest po chipie, wgrywany na nowo, ale wszystko się pierdzieli. Jednego dnia idzie jak strzała, drugiego ledwo jedzie. Mody K04-64 Fmic Kolektor baran Downpipe Wydech Wtryski 430
-
Audi A4 B5 1.8t ANB Me7.5 jaki inny ECU 1024kb
Ok. Dzięki wielkie za odpowiedź. Poszukam ecu
-
Audi A4 B5 1.8t ANB Me7.5 jaki inny ECU 1024kb
Mapa z Anb Mapa Anb ma 512Kb. To podejdzie do apu? Lub ecu apu zamiast anb.
-
Audi A4 B5 1.8t ANB Me7.5 jaki inny ECU 1024kb
A nie wiesz czy od apu pasuje? Tylko zmiana mapy i immo?
-
Audi A4 B5 1.8t ANB Me7.5 jaki inny ECU 1024kb
Czyli nowa mapa, immo i auto bedzie normalnie pracowało tak? Czy trzeba jeszcze kilka czujników. Chodzi mi o to aby pinologii nie bylo. Cewki mam już zmienione od tsi
-
Audi A4 B5 1.8t ANB Me7.5 jaki inny ECU 1024kb
Witam Audi A4 B5 1.8t ANB jaki inny ECU 1024kb. Me7.5 Najprawdopodobniej mam problem ze sterownikiem ECU. Chcę zmienić na bardziej rozbudowany. Co będzie pasowało p&p do ANB? Dzieki
teedy6
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta