Treść opublikowana przez Ducati1098r
-
kodowania lamp z uk na eu
Te klapki sie otwieraja i zamykaja magnetycznie .krotkie dlugie o takie mi chodzi wersja eu .dzieki pozdr
-
kodowania lamp z uk na eu
Masz te klapki eu do bixenon led plus skretne audi a4 b8 2013 po lifcie ?jak tak to ile za nie ?
-
kodowania lamp z uk na eu
Mam pytanie odniosnie tych przeslonek eu ,wiesz moze gdzie je zakupie ?dzieki pozdr
-
kodowania lamp z uk na eu
Dziekuje bardzo za odpowiedz i pomoc dam znac jezeli tego jakos nie obejde .bo wiadomo bede kombinowal zeby jak najtansze koszty .jezeli sobie nie poradze odezwe sie do pana pozdrawiam oraz wszystkiego dobrego w nowym roku
-
kodowania lamp z uk na eu
Dziekuje jeszcze raz za pomoc .pozdrawiam oraz wszystkiego dobrego w nowym roku
-
kodowania lamp z uk na eu
Dziekuje bardzo za szybka odpowiedz ...szkoda myslalem ze obejdzie sie samym kodowaniem i zmiana kąta padania światla .a jak ze swiatlami tylnymi .chodzi o to ze chce zarejestrowac auto w pl ..zapewnie musze kupic nowe .czy tez da rady cos wykombinowac ?dziekuje bardzo jeszcze raz za szybki odpis pozdrawiam
-
kodowania lamp z uk na eu
Witam .mam problem i chcialem zapytac czy ktos moze wie jak przerobic lampy od audi a4 b8 po lifcie z uk na eu sa to bi xenony led plus skretne ..czy mozna kodowaniem przesunac promien swiatla jak w niektorych mercedesach ?zaznacze ze we wnatrz klapki otwieraja sie magnetycznie dlugie krotkie ,,nie ma mozliwosci przesuniecia strumienia manualnie np klapka gora dol jak to jest w innych lampach .z gory bardzo dziekuje za pomoc